Įmonės UAB Palink IKI analizė


Pratarmė. Apie įmonės „Palink“ veiklą ir struktūrą. Įmonės pavadinimas, teisinė forma. Įmonės veikla pagal Ekonominės veiklos klasifikatorių (EVK). Įmonės vizija, misija, tikslai ir uždaviniai. Įmonės istorija, įkūrimo data, plėtra, įmonės savininkas. Įmonės organizacinės struktūros hierarchinė schema. Įmonės darbuotojai, jų skaičius pagal Lietuvos profesijų klasifikatorių (LPK) atskiras grupes, personalo valdymas. Uab „Palink“ finansiniai rodikliai. Įmonės metinės pajamos, balansinė turto vertė, įmonės tipas, verslo pobūdis. Įmonės gaminių, prekių ir paslaugų asortimentas. Įmonės tiesioginiai ir netiesioginiai konkurentai. Įmonės reklama ir visuomeninė veikla. Išvados. Bibliografinių nuorodų sąrašas. Veikla pagal evrk.

Prekybos įmonė UAB „Palink“, Lietuvoje valdanti IKI parduotuves, yra antras pagal apyvarta maisto prekių prekybos tinklas Lietuvoje ir viena iš dešimties didžiausių įmonių Baltijos šalyse. UAB „Palink“ prekybinę veiklą vykdo jau 22 metus. Įmonė valdo 237 parduotuves ir pagal jų skaičių yra pirma šalyje. Taip pat IKI yra vienas didžiausių darbdavių Baltijos šalyse, Lietuvoje dirba beveik 7500 šio tinklo darbuotojų. Pirmoji šalyje pasiūliusi tokias naujoves, kaip savitarnos kasos, lojalumo programa, ekologiškas maišelis, kainų žymėjimas litais ir eurais, IKI yra viena moderniausių ir konkurencingiausių Lietuvos įmonių, kitų maisto prekių įmonių atžvilgiu.

Prekybos tinklą valdo savarankiškų Europos įmonių aljansas „Coopernic“, tai yra antra pagal dydi maisto prekių prekybos organizacija Europoje, kurios užimama rinkos dalis sudaro 10 proc.

  • Microsoft Word 55 KB
  • 2014 m.
  • 12 puslapių (1920 žodžiai)
  • Universitetas
  • Rob
  • Įmonės UAB Palink IKI analizė
    10 - 4 balsai (-ų)
Įmonės UAB Palink IKI analizė. (2014 m. Lapkričio 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-uab-palink-iki-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 18 d. 14:31
×