Įmonės UAB Truck analizė


Vadybos analizė. Įvadas. Planavimas. Swot analizė. Vadovavimas įmonėje. Įmonės orgazicinės struktūros analizė. Įmonės kontrolės sistema. Išvada.


Šiame darbe susipažinsime su įmonės UAB ,,TRUCK“ kuri yra įkurta 2009m. Įmonės veikla yra logistikos paslaugos. Šio darbo tikslas pristatyti įmonės veiklos planavimą, SWOT analizę ir išsikeltus aiškius tikslus, vadovavimo stilių, struktūros analizę, bei sėkmingą įmonės kontrolės sistemą. Nes, tai yra svarbiausia sėkmingos įmonės pamatas ir tolimesniam sėkmingam gyvavimui.

UAB ,,TRUCK“ – Lietuviško kapitalo bendrovė, teikianti logistikos – paslaugas. Įmonė įkurta 2009m., Pagrindinis mūsų tikslas - ilgalaikis bendradarbiavimas su klientais ir kokybiškas poreikių tenkinimas. Šiuo metu mes galime pasiūlyti pilnų bei dalinių krovinių transportavimo paslaugas žemės transportu. Galime suteikti muitinės ir sandėliavimo paslaugas Vilniuje.

Mes siūlome – platų paslaugų pasirinkimą, savalaikį ir kokybišką informavimą ir žinoma konkurencingas kainas.

Kompanijos vertybės:Partnerystė. Klientai tampa partneriais.Profesionalumas. Aukštos paslaugų kokybės garantija, energinga ir veržli komanda.Patikimumas. Įsipareigojimai atspindintys darbuose.Lankstumas. Individualūs ir lankstūs sprendimai orientuoti į kliento poreikius.Nuolat auganti kompetencija. Nuolatinis mokymasis, tobulėjimas, novatoriškumas.

Nepaslaptis, kad tik gerai suplanuotas ir gerai apgalvotas darbas duoda rezultatų. Transporto logistikoje svarbu tinkamai suplanuoti darbus, nes kiekvieną dieną auga vartotojų ir gamintojų, kurių gaminiai pervežami, poreikiai. Ir šiuos poreikius tenkinti lengviau, kai yra gerai suplanuota visa organizcinė veikla. Vienas iš pirmųjų mūsų tikslų yra įsitvirtinti Baltijos šalyse, ir susirasti nuolatinių klientų. Kurdami savo logistikos įmonę, klientams planuojame teikti šias paslaugas:

Pervežti krovinius vietiniais maršrutais;

Pervežti krovinius į Estiją, Latviją;

Teikti tarpininkavimo paslaugas muitinėje.

Tam, kad sklandžiai galėtume aptarnauti klientus, pirmiausiai atrinkome patyrusius ir motyvuotus žmones dirbti. Sėkmingiems pervežimams nusprendėme įsigyti įvairaus dydžio transporto priemonių, tokių kaip vilkikai su tentinėmis priekabomis, tentinės mašinos ir platformas, negabaritiniams kroviniams gabenti. Sieksime bendradarbiauti tiek su stambiomis tiek su smulkiomis įmonėmis. Tam, kad užtikrinti krovinių saugumą, bendradarbiausime su draudimo kompanijomis, norime suteikti klientams galimybę apdrausti savo krovinį ir užtikrintį saugumą.

Įsitvirtinus rinkoje, tolimesniuose planuose numatomas teikiamų paslaugų plėtimas ir naujų klientų paieška. Tad ateityje planuojame teikti šias paslaugas:

 • Vadyba Analizės
 • 2015 m.
 • Lietuvių
 • Greta
 • 12 puslapių (2066 žodžiai)
 • Kolegija
 • Vadybos analizės
 • Microsoft Word 61 KB
 • Įmonės UAB Truck analizė
  10 - 4 balsai (-ų)
Įmonės UAB Truck analizė. (2015 m. Birželio 05 d.). http://www.mokslobaze.lt/imones-uab-truck-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 07:59