Įmonės UAB “Vakarų medienos grupė” SSGG analizė


Pirmasis praktikos darbas Įmonės Uab “ Vakarų medienos grupė ” SSGG analizė. ĮMONĖS Uab “ Vakarų medienos grupė ” Vizija , misija , tikslai Vizija –. Strateginis planavinas Strateginis planas turi būti paremtas plačiais tyrimais ir faktais. Swot ssgg analizė. Norint išaiškinti organizacijos stiprybes , silpnybes , galimybes ir grėsmes būtina analizuoti šiuos išorinės aplinkos veiksnius. Politiniai faktoriai. Ekonominiai faktoriai. Socialinė kultūrinė aplinka. Technologiniai faktoriai. Rinkos faktoriai. Organizacijos stiprybes ir silpnybes padeda išaiškinti organizacijos vidinės aplinkos analizė. Medžiaginiai ir finansiniai ištekliai , naudojamos technologijos. Organizacijos kultūra.

Vizija – nuolatinis, stabilus tobulėjimas personalo, gamybos procesų bei aplinkosaugos srityse, naudojant geriausią patirtį, bei inovacijas siekiant aukščiausių rezultatų.

Politiniai faktoriai. Koks įstatymų leidžiamosios ir valstybinės valdžios, teismų požiūris į verslą? Ar įstatymai stimuliuoja, ar stabdo verslą? Firmos vadovybė turi domėtis politiniais procesais ne tik savo šalyje, bet kitose, ypač tose, su kurių partneriais bendrauja. Labai svarbu, kad politinė padėtis būtų stabili, o tarpvalstybiniai santykiai – normalūs: nebūtų pasienio konfliktų, pasikeitimo valdžios viršūnėse. Būtina tirti ne tik esamą politinę padėtį, bet ir prognozuoti jos pasikeitimus.

Ekonominiai faktoriai. Daugelis ekonominių rodiklių netiesiogiai sąlygoja organizacijos veiklą: vartotojų perkamoji galia, infliacijos lygis, energetinių resursų kainos, nedarbo lygis, tam tikrų pramonės šakų augimo skatinimas ir t.t.

Socialinė kultūrinė aplinka. Tai kultūrinės aplinkos, kurioje veikia organizacija, nuostatos, gyvenimo vertybės, tradicijos, politinės pažiūros, išsilavinimas. Ši aplinka kinta keičiantis gyvenimo įpročiams, išsilavinimo lygiui, patiriant įtaką iš stipresnių šalių kultūros.

Technologiniai faktoriai. Daugelio firmų darbo efektyvumą labiausiai gali nulemti technologiniai pasikeitimai, kurie nuolatos vyksta išorinėje aplinkoje. Ypatingai svarbus šis faktorius tapo šiais laikais, kai mokslo ir techninė pažanga itin spartėja. Organizacijos, naudojančios pažangias, mokslui imlias technologijas, turi operatyviai reaguoti į naujus atradimus. Be to mokslo pažanga keičia ir produkto kokybę, patį produktą.

Organizacijos stiprybes ir silpnybes padeda išaiškinti organizacijos vidinės aplinkos analizė. Jos svarbiausi veiksniai yra:

  • Vadyba Analizė
  • Microsoft Word 16 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 5 puslapiai (976 žodžiai)
  • Kolegija
  • Dmitrij
  • Įmonės UAB “Vakarų medienos grupė” SSGG analizė
    10 - 6 balsai (-ų)
Įmonės UAB “Vakarų medienos grupė” SSGG analizė. (2016 m. Sausio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-uab-vakaru-medienos-grupe-ssgg-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 13:51
×