Įmonės „UPS skubios siuntos“ išorinės aplinkos analizė


Įvadas. Tolimos aplinkos įvertinimas. Vartotojų galios įvertinimas. Tiekėjų galios įvertinimas. Potiancelių klientųįvertinimas. Tiesioginių konkurentų įvertinimas. Pakaitalų pasirodymas. Išvados.

Kiekviena organizacija turi aplinką kurioje veikia ir funkcionuoja. Bet kokia bet kurios organizacijos veikla įmanoma tik tuo atvėju, jei ją leidžia ją supanti aplinka.

Išorinė aplinka – visi veiksniai esantys už organiacijos ribų, nuo kurių priklauso jos veikla. Išorinės aplinkos veiksniai – tai sąlygos, kurių organizacija negali pakeisti, tačiau privalo jas įvertinti, nes jos daro poveikį organizacijos veiklai. Organizacija vykdo pastovius mainus su išorine aplinka, nes tai šaltinis, aprūpinantis organizaciją reikiamais ištekliais, kas užtikrina galimybę išlikti rinkoje. Tačiau šie aplinkos resursai yra riboti be to, į juos pretenduoja ir daugelis kitų organizacijų, esančių toje pačioje aplinkoje, todėl visuomet yra grėsmė nepatenkinti savo, kaip organizacijos, poreikių iš išorinės aplinkos. Išoriniai veiksniai yra neatsiejama organizacijos dalis. Būtent dėl šios priežasties, jų negalima nepaisyti.

Darbo tikslas - išanalizuoti bei įvertinti pasirinktos įmonės išorinę aplinką. Apibūdinti, paaiškinti išorinės aplinkos įtaką įmonės veiklai

Darbo uždaviniai:

Įvertinti tolimąją aplinką.

Įvertinti vartotojų galią.

Įvertinti tiekėjų galią.

Įvertinti potencialius klientus.

Įvertinti tiesioginius konkurentus.

Aptarti pakaitalų pasirodymo tikslą.

Šios įmonės konkurentai „DPD“, „DHL“ , „ TNT“ , „LP Express“ir kitos logistikos įmonės Lietuvoje daro įtaką vartotojų pasirinkimui, tačiau didelė įtaką darbo našumui ir produkcijai turi mokslinė – technologinė aplinka, o paslaugos kokybę užtikrina kvalifikuoti darbuotojai ir šiuolaikinės technologijos. Naujausia technologinė įranga naudojama įmonėje leidžia trumpiausiais terminais garantuoti aukščiausią pristatymo kokybę puikiai tenkinančia klientų poreikius.

  • Microsoft Word 21 KB
  • 2015 m.
  • 7 puslapiai (1341 žodžiai)
  • Kolegija
  • Martynas
  • Įmonės „UPS skubios siuntos“ išorinės aplinkos analizė
    10 - 5 balsai (-ų)
Įmonės „UPS skubios siuntos“ išorinės aplinkos analizė. (2015 m. Kovo 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-ups-skubios-siuntos-isorines-aplinkos-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 01 d. 10:13
×
146 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo