Įmonės valdymas: Ribotos civilinės atsakomybės juridinės įmonės formos, jų pagrindiniai bruožai ir skirtumai


Ribotos civilinės atsakomybės juridinės įmonės formos , jų pagrindiniai bruožai ir skirtumai. AB pagrindiai bruožai. UAB pagrindiniai bruožai. Viešosios įstaigos – pelno nesiekianti organizacija. Privaloma buhalterija. Siekia tenkinti viešuosius interesus Skirtumas nuo kitų. Neribotos civilinės atsakomybės juridinės įmonės formos , jų pagrindiniai bruožai ir skirtumai. Individuali įmonė pagrindiniai bruožai. Skirtumai nuo kitų. Ūkinės bendrijos pagrindiniai bruožai. Transporto įmonių klasifikacija. Subjektas Pagal geografiją Pagal transporto rūšį. Vizijos samprata ir pagrindinės funkcijos. Vizijos kūrimo etapų modelis X. Misijos samprata ir jos funkcijos. Tikslas ir jo reikšmė įmonės planavime. Planavimo reikšmė , jų rūšys ir reikalavimai planui. Veda sėkmės link. Neplanuodami darbuotojai mato menkesnę savo darbų vertę Disciplinuoja darbuotojus Planavimo rūšys. Planavimo tipai , jų pagrindiniai bruožai ir skirtumai. Planavimo tipai Strateginis. Sudarinėja aukštesni vadovai. Metinės finansinės atskaitomybės dokumentai. Pagal santykį su gamybos apimtimi sąnaudos skirstomis į Kintamos. Pagal ryšį su gamybos procesu sąnaudos skirstomos į Tiesioginės. Bendros ūkinės sąnaudos Kitos sąnaudos negamybinės. Kitos veiklos sąnaudos. Finansinės ir investicinės. Įmonės turtas , jo rūšys ir pagrindiniai bruožai. Įmonė disponuoja turtu , kuris skirstomas. Vadovavimo funkcijos ir vadovo savybės. Vadovavimo funkcija apima. Vadovavimo stiliai , jų bruožai ir skirtumai.


deklaruoja požiūrį į aplinką, visuomenės interesus, socialinę atsakomybę ir padeda formuoti palankią visuomenės nuomonę

padeda kreipti darbuotojų pastangas viena linkme ir racionaliai naudoti organizacijos išteklius

Operatyvinis - Operatyvinis planavimas – tai taktinio ir trumpalaikio gamybos planavimo tęsinys.

Kintamos – jų dydis tiesiogiai priklauso nuo bendros automobilių ridos.

Turtu yra ekonominiai ištekliai, kurie turi savininką ir kuriais disponuodama įmonė tikisi gauti tam tikrą naudą ateityje. Įmonė disponuoja turtu, kuris skirstomas:

Ilgalaikis (daugiau nei vieni metai, tikimasi naudos ir būsimaisiais laikotarpiais, galima nustatyti įsigijimo savikainą, savikaina ne mažesnė už nustatytą minimalią, įmonei perduota rizika susijusi su ilgalaiku turtu)

Vadovavimo funkcija apima darbuotojų motyvavimą, jų veiklos nukreipimą tinkama linkme, įtakos pavaldiniams darymą.

Liberalus – darbuotojai patys gali spręsti, ką ir kaip daryti

Ugdomasis stilius – geriausių žmogaus gebėjimų, galimybių atskleidimas ir ugdymas per individualius susitikimus su asmeniniu treneriu.

  • Microsoft Word 27 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 5 puslapiai (992 žodžiai)
  • Universitetas
  • Jolanta
  • Įmonės valdymas: Ribotos civilinės atsakomybės juridinės įmonės formos, jų pagrindiniai bruožai ir skirtumai
    10 - 3 balsai (-ų)
Įmonės valdymas: Ribotos civilinės atsakomybės juridinės įmonės formos, jų pagrindiniai bruožai ir skirtumai. (2019 m. Lapkričio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-valdymas-ribotos-civilines-atsakomybes-juridines-imones-formos-ju-pagrindiniai-bruozai-ir-skirtumai.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 29 d. 09:36
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo