Įmonės valdymo įpatybės


„ vilniaus rentinio “ valdymo ypatybės. Spaustinius. Atraminės sienos. Gręžtinius pamatus. Spraustiniai poliai. Pamatų stiprinimas. Injekcinis inkaravimas. Skaldos poliai. Lieptų ir prieplaukų pamatai Tuneliai. Įrengia įvairius individualių namų pamatus. Uab „ vilniaus rentinys “ finansų valdymo problemos nagrinėjimas.


Norint tinkamai įgyvendinti UAB “Vilniaus Rentinys” projektą, reikalinga ne tik materialūs tradiciniai statybos gaviniai – betonas, metalas ir t.t., bet ir pačio grunto tyrimai, bei šalia stovinčių pastatų statybos istorija. Visa tai yra intelektualūs gaviniai, svarbi informacija, kurią projektuotojai privalo žinoti.

Materialioje aplinkoje naudojamos žaliavos labai įvairios, atitinkami specialistai geba parinkti optimaliausius sprendimus. Pradedant nuo įvairios betono stiprumo, atsparumo šalčiui klasės, baigiant metalinių varžtų matmenimis, viskas turi būti įvertina ir parinkta optimaliausiai. Statybų aikštelėje naudojamos žaliavos yra visos dažniausiai atvežamos iš fabriku, betono mazgų. „Vilniaus Rentinys“ savo bazėje turi sandėlį kuriame patys susivirina karkasus iš armatūros skirtus pamatų gamybai. Tad nemažai pinigų sutaupo ant medžiagų.

Tai reiškia, kad įmonė nuolat komunikuoja su žaliavų tiekėjais, tokiais kaip betono mazgais ir t.t., žaliavų kurios gaunamos iš žemės gelmių pvz. smėlis, skalda, žvyras, molis, reikalingos dauguma atveju kaip pamatų apkasimui, sutvirtinimui bei kitiems įvairiems darbams.

Tad įmonei siekiant greito bei kokybiško darbo, reikia daug komunikabiluoti su kitomis įmonėmis, bei atlikti visus reikiamus tyrimus ir įvertinimus sėkmingai darbų pradžiai.

Pamatų stiprinimas- Šie darbai gali būti atliekami ir po senais, ir po naujais pastatais sekančiais atvejais:

3.Norint pagilinti rūsio grindų lygį žemiau esamų pamatų.

Pelno augimas rodo, kad įmonė priima teisingus sprendimus atliekant darbus. Minimalus atlyginimas įmonėje nustatytas 8 Lt i valandą. Bendrovės kolektyvinėje sutartyje yra nustatyti didesni minimalūs atlyginimai, atsižvelgiant į kvalifikacinį lygį. Šiuo metu įmonėje sėkmingai dirba 250 žmonių kurie neša pelną įmonei, bei daro ją konkurencingą rinkoje. „Vilniaus Rentinys“ 2012 metais turėjo nuoslinkį tačiau greitai atsigavo iki pelningos būsenos. Kai pelnas didėja, vadinasi įmonei nėra aktualios problemos, kurios kyla įmonėms, kurios neuždirba. Tokiu atveju svarbu, kad finansai būtų paskirstyti protingai, kad pelnas būtų skirtas įmonės gerovei. Tad didžiausia problema būtu kaip protingai paskirstyti gautą pelną, siekiant dar geresnio rezultato.

  • Ekonomika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 32 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (1772 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vytautas
  • Įmonės valdymo įpatybės
    10 - 6 balsai (-ų)
Įmonės valdymo įpatybės. (2016 m. Kovo 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-valdymo-ipatybes.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 10:05
×