Įmonės valdymo planas


Įmonės valdymo planas Planą rengė Grupė. Įmonės vizija. Įmonės tikslai ir uždaviniai. Įmonės išorinės aplinkos analizė. Organizacijos vidinės aplinkos analizė. Rinkodaros planas Rinkodaros tikslai ir uždaviniai. Reklama ir skatinimas. Siūlomų prekių ir paslaugų kainodara. Pardavimų prognozė. Gamybos aspektai. Personalo poreikis , bei pagrindiniai kvalifikacijos reikalavimai. Poreikio pagrindimas. Swot analizė. Potencialios galimybės. Įmonės verslo strategija. Įmonės funkcinės strategijos Marketingo strategija. Įmonės organizacinė struktūra Funkcinė struktūra. Organizacinės struktūros tipas Pranašumai. Įmonės aktyvinimo priemonės. Įmonės kontrolės sistema. Naudota literatūra.


Steigiamas verslas – prekyba sporto maisto papildais, bei sporto ir mitybos programų sudarymas. Siūlomos prekės pasižymės puikia kokybę, o paslaugos kokybišku bei profesionaliu darbu. Įmonė aptarnaus privačius klientus (juridinius ir fizinius). Verslas bus steigiamas Panevėžio mieste. Ši vieta buvo pasirinkta todėl, kad Lietuvoje šios prekės yra paklausios, o Panevežyje tokio tipo veikiančių įmonių yra tik kelios. Verslui steigiant bus pasirinkta IĮ (inviduali įmonė) verslo organizavimo forma. Pasirinkta ši forma, nes ji suteikia galimybę paprasčiau organizuoti verslą nei ,,UAB”, nereikia pradinio kapitalo, paprasta tvarkyti įmonės dokumentus.

Paslaugas atliks kvalifikuoti, bei turintys patirties darbuotojai. Parduodamos prekės bus atvežamos iš užsienio šalių (JAV, Vokietija ULTIMATE NUTRITION, ALL STAR, MUSCLETECH, PUREMUSCLE, PROTEIN, HEALTHYFOOD, MILK) Įmonės įkurimas planuojamas 2011 – 2012 metais.

Idėja - pardavinėti maisto papildus, bei teikti sporto programas ir mitybos planus buvo pasirinkta todėl, kad joje turima daug teorinių ir praktinių žinių. Be to, rinkos tyrimo metu buvo pastebėta, kad ši paslauga yra itin populiari ir paklausi Lietuvoje. Steigiama įmonė ne tik pardavinės maisto papildus, bet teiks ir kitas paslaugas (sporto programų sudarymas, mitybos sudarymas), kurios bus prieinamos visiems Lietuvos respublikos piliečiams. Įmonė siūlis tik aukščiausios kokybės maisto papildus, bei paslaugų kokybę. Tuo tikimasi pritraukti kuo daugiau potencialių klientų. Prekės ir paslaugos bus pardavinėjamos tiek per internetą, tiek tiesioginiu verbaliniu būdu. Taipogi klientai galės užduoti jiems rūpimus klausimus, susijusius su turimais ir siūlomais produktais. Pastaruoju metu Lietuvoje vis daugėja sveikos mitybos bei aktyvaus gyvenimo būdų propoguotojų, tai padės verslui uždirbtį didesnį pelną.bei pritraukti daugiau potencialių klientų. Pagrindinis reklamos būdas tiesioginis - numatomas malonus aptarnavimas, išskirtinis dėmesys kekvienam klientui. Įmonė bus ypatinga savo profesionaliu darbu bei kvalifikuota patirtimi. Pastaraisiais metais itin sumažejo nelegalių papildų gabenimas į Lietuvą, su jų likusiais sparčiai kovojama, tai rodo kad ateityje šių paslaugų verslas turės didesnę paklausą.

  • Vadyba Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 25 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (1702 žodžiai)
  • Domas
  • Įmonės valdymo planas
    10 - 2 balsai (-ų)
Įmonės valdymo planas. (2016 m. Vasario 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-valdymo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 21:39
×