Imonės valdymo problema


Darbo tikslas. Įvadas. Teorija. Organizacija. Organizacijos aplinka. Valdymo problemos nagrinėjimas ir jos sprendimų paieška. Apibendrinimas. Literatūra.

Pagrindinė nagrinėjamos įmonės problema yra objektu paskirstymas.

Hipotezė- paskirstyti darbus ne pagal laimėtus konkursus o pagal regionus kur ir priklauso dirbti to regiono darbuotojams.

Šiame darbe nagrinėsime organizaciją įvairiais aspektais ir veiklos organizavimo problemą, jos padarinius priežastis ir pateiksime sprendimo būdus.

Organizacijos pagrindinės veiklos organizavimo esmė dažnai api-būdinama kaip atsakymų į seriją klausimų: KĄ, KUR, KAIP, KADA, KAS turi atlikti, paieška. Atsakymus į šiuos klausimus galima nagrinėti įvairiais agregavimo lygmenimis ir kiekvieno lygmens atsakymai turi prasmę. Tam, kad sumanyta tam tikra veikla nustatyto masto, reikiamu efektyvumu būtų vykdoma, tiesioginiams vykdytojams, kurie darbo priemonėmis veikdami darbo objektus verčia juos darbo produktais, atsakymai į pateiktus klausimus turi būti visiškai konkretūs, vienareikšmiai. Netgi tais atvejais, kai galimos alternatyvos, jos taip pat turi būti konkretizuotos. Daugelis atsakymų gaunami iteraciniu būdu taikant principą: nuo bendro prie dalinio. Aiškumo dėlei čia pat paminėsiu, kad veiklos organizacinio projektavimo metu taikomas ir priešingos krypties principas: nuo dalinio iki bendro.

Lesto Generalinio direktoriaus žodžiai. Mus supanti aplinka keičiasi, keičiamės ir mes. Esame svarbus veiksnys Lietuvos ūkio vystymuisi, prisiimame didelę atsakomybę, todėl visada turime būti žingsniu priekyje ir siekti geriausių įmanomų rezultatų. O tai reiškia kad Lesto naudoja naujausiaus technologijas. Siekdama užkirsti kelią vagystėms iš skirstomojo tinklo įrenginių.

Organizacijoje yra veiklos organizavimo problema dėl darbu pasiskirstymo, nes įmonėje dažniausiai pelningiausius darbus pasiima regiono centro darbuotojai, o aplinkiniai regiono darbuotojai turi tenkintis paprastais darbas, kurių apmokestinimas yra labai mažas. Dažniausiai tokie darbai būna ne jų rajone jiems reikia važiuoti atlikti darbą. Nors jų rajone dirba žmonės iš regiono centro.

Galime daryti prielaidą, jeigu bus ir toliau toks darbu paskirstymas darbuotojai vis labiau bus nepatenktinti darbu. Įmonė praras paprastus darbininkus iš kuriu ir laikosi visas įmonės pagrindas, nes už atliktus darbus tik gaunamos lėšos.

Organizacijos veiklos organizavimo gerinimo siūlymų prielaidos

Reikėtu darbus regionu vadovams skirstyti pagal rajonus, o ne vykdyti konkursus, kuriuose laimi vieno rajonas ir jis turi važiuoti dirbti i kita rajona, o iš to rajono žmonės važiuoja i kitą nors darbus tuos pačius galtu dirbti ir savo rajone.

  • Microsoft Word 118 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (1999 žodžiai)
  • Universitetas
  • Tomas
  • Imonės valdymo problema
    10 - 9 balsai (-ų)
Imonės valdymo problema. (2015 m. Spalio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-valdymo-problema.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 08:07
×