Įmonės valdymo procesų analizė


Šiaulių valstybinės kolegijos. Įvadas. Šiais laikais didžiausi žmonių vertinami dalykai individualumas ir kokybė. Šiuolaikiški architektūros ir interjero sprendimai leidžia sujungti svetainę su kitomis būsto erdvėmis. Tyrimo objektas įmonė Uab „ZBIGA“ prekinis ženklas „Magrės baldai“. Įmonės aprašymas. Uab ,,Zbiga“, kurios prekės ženklas yra. Kuo ypatingi „ magrės baldai“? Gaminant baldus naudojama raguočių (karvių ir jaučių) oda. Įmonės organizacinė valdymo struktūra. Grėsmės ir galimybės. Grėsmė yra pagrįstai tikėtinas įvykis. Galimybė yra aplinkybių, galinčių duoti realios naudos. Šiuo metu įmonė padalinio neturi. Misija ir pagrindinis „Magrės baldų“ tikslas. Organizacijos bendras tikslas – tai labai tiksliai suformuluota jos gyvavimo priežastis. Pagrindinis tikslas – didinti įmonės darbo našumą. Išvada. Tyrimo objektas – baldų įmonė Uab „ZBIGA“ prekinis ženklas „Magrės baldai“. Apibendrinimas. Kiekviena įmonė, organizacija siekia užsibrėžto tikslo. Naudota literatūra.


Tyrimo objektas: įmonė UAB „ZBIGA“ prekinis ženklas „Magrės baldai“. Tikslas: Išanalizuoti, teoriškai ir praktiškai ištirti įmonės „Magrės baldai“ valdymo procesus. Uždaviniai: 1.Charakterizuoti „Magrės baldus“. Akcentuoti jų išskirtinumą. 2.Aprašyti įmonės veiklą. 3.Nurodyti „Magrės baldų“ pateikimo (paskirstymo) būdą Darbo metodai: 1.Įmonės veiklos analizė 2.Dokumentų analizė.

Šiuo metu įmonė padalinio neturi, bet žvelgiant į ateities perspektyvas būtų galima daryti prielaida, kad ši įmonė plėsis toliau ir ilgainiui turės galbūt net ne viena padalinį. Taip galime daryti hipoteze, kad galbūt padalinai bus kuriami net tik gimtojoje šalyje, bet ir kitose Europos ar net pasaulio šalyse. Esant tinkamoms politinėms ir ekonominėms sąlygoms įmonė gali uždirbti didesnį pelną, o tai reiškia, kad turės daugiau atliekamų finansų įmonės plėtrai.

Kiekviena įmonė, organizacija siekia užsibrėžto tikslo. Tikslas yra pagrindas kuris skatina susiformuoti įmonę ir pradėti veiklą, nes grupėje žmonių darbas yra greitesnis, našesnis, produktyvesnis. Sukūrus įmonę, pasiekiamas didesnis bei greitesnis naudingumas, kuris skatina plėstis. Valdymo funkcijos čia atlieka tarsi kelininko funkciją, kuris nurodo kokiu keliu važiuoti. Tai tarsi gairės padedančios mums pasiekti įmonės tikslus. Pats valdymo tikslas yra spręsti visus klausimus per trumpiausią laiką, panaudojant mažiausiai sąnaudų.

  • Vadyba Skaidrės
  • MS PowerPoint 81 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (733 žodžiai)
  • Kolegija
  • Guntytė
  • Įmonės valdymo procesų analizė
    10 - 10 balsai (-ų)
Įmonės valdymo procesų analizė. (2016 m. Gegužės 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-valdymo-procesu-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 12:17
×