Įmonės valdymo situacija bei tinkami problemų sprendimo būdai


Vadyba. praktinė užduotis savarankiškam darbui įmonės valdymo situacija bei tinkami problemų sprendimo būdai. Įmonės pristatymas. SSGG analizė. Organizacijos vidinės aplinkos veiksnių analizė. Organizacijos aplinka Sąvoka. Planas Rengėjai Paskirtis Trukmė Svarbiausios dalys. Poreikio lygmuo Poreikių grupė. Pateikiami pasiūlymai įmonės valdymo tobulinimui.

 Siekti suteikti kuo daugiau patogumų svečiui. Tobulinant atliekamas paslaugas ir gerinant darbo kokybę, siekiama pritraukti vis daugiau naujų klientų, bei sustiprinti ryšius su įmonėmis, apgyvendinačiomis savo darbuotojus.

Šiuo metu atliekamais remonto darbais siekama atsinaujinti bei sukurti jaukia viešbučio aplinką.

Uždarosios akcinės bendrovės „Etlana“ tikslas yra sukurti tokį viešbutį, kuris suteiktų klientams aukštos kokybės apgyvendinimo ir maitinimo paslaugas, atsižvelgiant į klientų poreikius.

UAB „Lūgnė“ viešbutyje atliekami remonto darbai, jais siekiama sukurti modernią ir jaukią aplinką. Tikimasi, kad naujas šio viežbučio įvaizdis per ateinančius metus padės pritraukti daugiau klientų.

Viešbutyje dirba gerai savo darbą išmanantys specialistai, kurie geba puikiai atlikti savo darbą, aptarnauti klientus, suteikti jiems visa reikalinga pagalba ir patenkinti ju įnorius.

Viešbutyje statoma nauja įranga, kuri atitiks visas naujas technologijas. Su nauja įranga virtuvės šefams darbas bus palengvitas ir aptarnavimas bus greitesnis, o viešbučio kambariai atrodys moderniai: naujausi plokščeekraniai televizoriai, greitas, nemokamas wi-fi internetas visoje viešbučio teritorijoje.

Tai yra tikslų nustatymas ir jų įgyvendinimas. Reikia suteikti kompanijai išskirtinumą, mobilizuoti jos stipriąsias savybes.

Pagrindinės funkcijos, kurios priskiriamos viešbučiui: aptarnauti svečius ir tenkinti jų poreikius bei užtikrinti visas tam būtinas sąlygas panaudojant kvalifikuotą viešbučio personalą. Viešbučiuose yra teikiama daug ir įvairių paslaugų, o tai priklauso nuo viešbučio klasifikacijos.

  • Microsoft Word 55 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (947 žodžiai)
  • Universitetas
  • Evelina
  • Įmonės valdymo situacija bei tinkami problemų sprendimo būdai
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Įmonės valdymo situacija bei tinkami problemų sprendimo būdai. (2015 m. Gegužės 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-valdymo-situacija-bei-tinkami-problemu-sprendimo-budai.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 12 d. 23:28
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo