Įmonės veikla, charakteristika ir grėsmės iš darbo saugos pusės bei ekologijos


Įvadas. Uab „Skairama“ charesteristika. Pagrindiniai Uab ,,Skairama” veiklos procesai. Aplinkos poveikio žmogui problemų (esamų ir galimų) apžvalga. Darbuotojų saugos ir sveikatos organizavimas įmonėje. Ekstremali situacija. Gaisrinės saugos užtikrinimas įmonėje. Tiesioginis ir netiesioginis poveikis aplinkai. Įmonės veiklos poveikis aplinkai. Projektas įmonės poveikio aplinkai problemų sprendimui. Išvados. Naudota literatūra.

XXI a.— mokslo ir technologinių pasiekimų amžius. Žmogus nebeįsivaizduoja savo kasdieninio gyvenimo be galybės elektroninių prietaisų. Šiuolaikinių technologijų pažanga akivaizdi, tačiau aplinkos taršos problema vis dar lieka opi.

Viena svarbiausių šių dienų problema — transporto tarša aplinkai. Lietuvos transporto priemonių išmetami oro teršalai sudaro ketvirtį ES išmetamų šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekio. Nors oro tarša per pastaruosius du dešimtmečius mažėja, tačiau daugelyje šalių ji vis dar kelia didžiulį susirūpinimą. Transporto priemonėms taikant „Euro standartus“ faktiško išmetamo NO2 kiekio nepavyko sumažinti iki teisės aktuose nustatytų lygių, nors juos taikant pavyko iš esmės pagerinti oro kokybę. Ne paslaptis, kad oro tarša ypač mažina žmogaus gyvenimo trukmę. Todėl vienas pagrindinių XXI a. uždavinių – sumažinti neigiamą transporto priemonių poveikį, t. y. transporto išmetamųjų dujų sukeliamą šiltnamio efektą, oro taršą ir triukšmą, skatinant naudoti aplinkai draugiškas transporto priemones.

Šiame darbe analizuosime savo autoserviso „Skairama“ veiklą remiantis darnaus vystymosi principais ir juos taikydami praktinėje veikloje. Be galo svarbu žinoti apie pagrindines apsaugos priemones, kurios mažina riziką, tarša ir pavojų. Pagrindinis mūsų uždavinys - identifikuoti žmogaus ir aplinkos santykių problemas ir pasiūlyti problemų sprendimo būdus.

„Skairama“ — vienas inovatyviausių autoservisų tinklų Lietuvoje teikiantis kokybiškas automobilių techninio aptarnavimo paslaugas. Servise dirba 68 aukštos kvalifikacijos darbuotojai kurie greitai ir kokybiškai atlieka įvairias paslaugas. Autoservisai įrengti Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Šalia servisų įrengtos parduotuvės, kuriose parduodamos automobilių detalės, priedai bei priežiūros priemonės. Taip pat teikiame automobilio transportavimo paslaugas (techninę pagalba kelyje). Taip pat nuolat tobuliname personalo skatinimo, kvalifikacijos kėlimo, kokybės kontrolės sistemą, nuolat rengiame techninius seminarus ir mokymus savo darbuotojų kvalifikacijai kelti, taip užtikrindami jų darbo kokybę. Visuose „Skairamos“ autoservisuose yra įdiegta naujausia aukščiausio lygio įranga, todėl servisai teikia aukščiausio lygio paslaugas.

Orientacija į klientą – viską darome dėl savo klientų.

Orientacija į rezultatus – esame perfekcionistai.

Atvirumas – esame atviri su savo klientais.

Novatoriškumas – visada siekiame naujovių.

Autoservise atliekant paslaugas naudojama serviso įranga ir žaliavų šaltiniai: alyva, aušinimo skysčiai Suteikiant paslaugas sunaudojama dideli kiekiai alyvos, metalų, taip pat reikalingas didelis kiekis elektros energijos o iš jų susidaro kenksmingos bei aplinkai žalingos atliekos. Proceso metu susidaro nuotekos, triukšmas ir atliekos( tepalai, atliekamos panaudotos dalys, tokios kaip akumuliatoriai, alyva ir kt.).

  • Pramonė ir gamyba Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 42 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (2091 žodžiai)
  • Kolegija
  • Rasius
  • Įmonės veikla, charakteristika ir grėsmės iš darbo saugos pusės bei ekologijos
    10 - 9 balsai (-ų)
Įmonės veikla, charakteristika ir grėsmės iš darbo saugos pusės bei ekologijos. (2015 m. Lapkričio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-veikla-charakteristika-ir-gresmes-is-darbo-saugos-puses-bei-ekologijos.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 13:33
×