Įmonės veiklos analizė (2)


Įvadas. Horizontalioji analizė. Horizontalioji balanso analizė. Horizontalioji pelno (nuostolio) ataskaitos analizė. Vertikalioji analizė. Vertikalioji pelno (nuostolio) ataskaitos analizė. Vertikalioji balanso analizė. Įmonės finansinė analizė. Mokumo rodikliai ir jų analizė. Pelningumo rodiklių analizė. Veiklos efektyvumo rodiklių analizė. Išvados. Informacijos šaltinių sąrašas.

Atlikus įmonės balanso ataskaitos horizontaliąją analizę, galima teigti, kad įmonėje finansiniais metais būklė pagerėjo, padidėjo ilgalaikis ir trumpalaikis turtas , ir tai įtakojo viso bendro turto vertės padidėjimo.

2. Atlikus įmonės pelno (nuostolio) ataskaitos horizontaliąją analizę, nustatyta, kad įmonėje grynasis pelnas taip pat išaugo, tai įtakojo bendrojo pelno padidėjimas, taip pat ir tipinės veiklos padidėjimas. Per nagrinėjamą laikotarpį netekimų ir pagautės neužfiksuota.

3. Atlikus pelno (nuostolio) ataskaitos vertikaliąją analizę, nustatyta, kad bendrasis pelnas (nuostolis) sudarė 27,67 proc. visų pardavimo pajamų.

4. Išnagrinėjus UAB „Ratas“ balanso vertikaliąją analizę, galima teigti, kad ilgalaikis turtas sudaro 71,22 proc. viso įmonės turto vertės, o trumpalaikis turtas 28,78 proc., nors jis sumažėjo lyginant su praėjusiais finansiniais metais 0,24 proc.

5. Išanalizavus įmonės mokumo, pelningumo ir veiklos efektyvumo rodiklius, galima daryti prielaidą, kad įmonėje nagrinėjamu laikotarpiu situacija gana gera, tačiau yra ir spragų, į kuriuos vadovai galėtų atkreipti dėmesį.

  • Microsoft Word 55 KB
  • 2013 m.
  • 20 puslapių (3994 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ieva
  • Įmonės veiklos analizė (2)
    10 - 3 balsai (-ų)
Įmonės veiklos analizė (2). (2013 m. Gegužės 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-veiklos-analize-2.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 20:35
×