Imonės veiklos analizė AB Snaigė


Įvadas. AB „Snaigė“ pristatymas. AB „Snaigė“ horizontali dviejų pasirinktų sričių rodiklių analizė. Horizontalios rodiklių analizės samprata. Horizontali AB „Snaigė“ turto ir įsipareigojimų analizė. AB „Snaigė“ vertikali dviejų pasirinktų sričių rodiklių analizė. Vertikalios rodiklių analizės samprata. Vertikali AB „Snaigė“ turto ir įsipareigojimų analizė. AB „Snaigė“ santykinių rodiklių analizė. Santykinių rodiklių analizės samprata. AB „Snaigė“ santykiniai rodikliai. Mokumo koeficientas. Bendrasis likvidumo koeficientas. Įsiskolinimo koeficientas. Finansinės priklausomybės koeficientas. Išvados. Literatūra. Priedai. Priedas. ab „Snaigė“ konsoliduotas buhalterinis balansas (lt).

Darbo aktualumas: AB „Snaigė“ yra Lietuvoje veikianti motininė įmonė, turinti dukterines įmones Lietuvoje, Rusijoje ir Ukrainoje. Siekiant ekonominio efekto AB „Snaigė“ nuolat tobulina savo veiklą, investuodama tiek į produkcijos kokybę, tiek į žmogiškųjų išteklių potencialą. Įmonės veiklos finansinė analizė yra neatsiejama finansų valdymo ir audito dalis. Praktiškai visi bendrovės finansinės atskaitomybės vartotojai, norėdami priimti optimalius sprendimus, naudojasi vienokiais ar kitokiais analizės metodais. Todėl šiame darbe bus atlikta AB „Snaigė“ horizontali, vertikali ir santykinių rodiklių analizė, nes tokia analizė padeda nustatyti įmonės veiklos finansinius aspektus, įvertinti esamą padėtį ir ateities perspektyvas. Visa tai labai svarbu šiuolaikiniam verslui. Horizontalios, vertikalios ir santykinių rodiklių analizės informacija padeda įmonės vadovams ir akcininkams patikrinti ar praeityje priimti sprendimai tikslūs, taip pat pagrįsti esamus ir būsimus valdymo sprendimus.

Darbo objektas: AB „Snaigė“ finansinės veiklos rezultatai.

Daro tikslas: atlikti AB „Snaigė“ veiklos finansinę analizę.

Darbo uždaviniai:

1.Pristatyti nagrinėjamą bendrovę.

2.Atlikti AB „Snaigė“ horizontalią turto ir įsipareigojimų rodiklių analizę.

3.Atlikti AB „Snaigė“ vertikalią turto ir įsipareigojimų rodiklių analizę.

4.Atlikti AB „Snaigė“ santykinių rodiklių analizę.

Darbo metodai: mokslinės literatūros apžvalga, bendrovės finansinių duomenų analizė, sisteminimas, interpretavimas.

  • Apskaita Referatas
  • Microsoft Word 510 KB
  • 2014 m.
  • 22 puslapiai (4603 žodžiai)
  • Rita
  • Imonės veiklos analizė AB Snaigė
    10 - 3 balsai (-ų)
Imonės veiklos analizė AB Snaigė. (2014 m. Rugsėjo 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-veiklos-analize-ab-snaige.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 17:11
×