Įmonės veiklos analizė: Sporto klubas


Sporto įmonės veiklos analizė. Mūsų imonės pranašumai prieš kitas. Kursinis darbas imones veiklos analize. Įmonės strateginė analizė. Imones veiklos analize referatas. Imoniu veiklos analize. Įmones veiklos plėtros analizė kursinis. Reklaminiu skrajuciu pavyzdziai statyba šablonai. Dokumentu analize referatas. Imones veiklos analize kursinis.

Įmonės aprašymas. Juridinis statusas, pavadinimas, rekvizitai. Įmonės veiklos aprašymas už praeitus 3 metus. Įmonės turto aprašymas. Darbuotojų skaičius. Pareigybių aprašymas. Įmonės struktūra. Įmonės reklaminis šūkis. Įmonės strateginė analizė. Strategijos alternatyvos. Įmonės ilgalaikiai ir trumpalaikiai tikslai.


Įmonės rinkos dydis priklauso nuo vartotojų paklausos, todėl mūsų sporto klubas yra patogioje vietoje ir tuo pritraukėm daugiau vartotojų.

Patalpas mūsų įmonė nuomoja. Patalpų nuomai reikėjo 250 000 lt. Paėmėm paskolą banke 000 0mūsų reklamos tikslas - atkreipt potencialių klientų dėmesį į tai, kad šiame miestelyje atsirado sporto klubas ir kokie yra jo privalumai prieš kitas tokio tipo įmones. Tai mūsų reklamos pagrindinė užduotis.

Skirdami tam lėšų, įgysime pranašumą prieš kitus konkurentus kurie tam skiria visai mažai dėmesio. Mes sudarėme sutartys su keliais žurnalais dėl rekldar užsakėme reklamines skrajutes už 000 lt kurias išplatinom po visą vilnių. Reklama internete mums nieko nekainavo, taip mes sutaupėme pinigų kitoms išlaidoms. Mes tnorint užtikrinti savo veiklos sėkmingumą būtina išanalizuoti rinką, aptariant tokius esminius momentus kaip rinkos imlumas, pardavimų perspektyva, šio tipo paslaugos kaina vietinėje rinkoje ir kitose rinkose, vidutinė paslaugos pardavimo galimybė per mėnesį, specifinės paslaugos savybės.

Dabar, gerėjant pragyvenimo lygiui, žmonės vis labiau domisi sportu, sveika gyvensena ir gali tai sau leisti. Tam, kad klientai palankiau vertintu mūsų sporto klubą, nutarėme naudoti naujos ir geresnės kokybės įrenginius, pastatyti kalniukus prie baseinų, kad ir vaikams būtų įdomu.

Teisinė sistema yra palanki kiekvienai veiklas ir visi turi galimybę turėti elektrą, vandenį ir kt. Mes nusprendėme apšildymui naudoti dujas, kurios padės mažiau teršti aplinką, nes pastebėjome, kad užteršdami aplinką galime patirti nemažų nuostolių arba visai užsidaryti.

Mūsų klientai yra įvairus, tai yra ir verslininkai, sportuojantys laisvalaikiu ir studentai ir vaikai ir netgi pensininkai. Mūsų įmonė bando atsižvelgti kiekvieno žmogaus galimybes ir padaryti tokias kainas, kad jos būtų prieinamos visiems ir kiekvienam. Žinoma, yra ir tokių klientų, kurie yra nepatenkinti kainomis ar kokybe, tačiau šie žmonės priklauso tokiai žmonių grupei, kuriems visada viskas nepatinka, bet jie vis tiek lankosi mūsų klube.

Dvarčionyse iki mūsų dar nebuvo įkurtas sporto klubas, taigi tai palanki vieta atsirasti mums. Padaryta apklausą šiame rajone parodė, kad žmonės gan susidomėjo tuo faktu, kad žia atsirado naujas sporto klubas ir jie gali pasidžiaugti savaitgaliu su šeimomis atvykus pas mus. Be to, mūsų kainos ne didelės ir taip mūsų klientams ne teks daug išlaidauti.

  • Microsoft Word 260 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (1602 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gražvydas
  • Įmonės veiklos analizė: Sporto klubas
    8 - 1 balsai (-ų)
Įmonės veiklos analizė: Sporto klubas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-veiklos-analize-sporto-klubas.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 28 d. 12:05
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo