Įmonės veiklos analizė Uab „Elasa“


Vadybos ir ekonomikos modeliavimo pratybų ataskaita. Įvadas. UAB „Elasa“ veiklos charakteristika. UAB „Elasa“ planavimo analizė. UAB „Elasa“ vizija. Įmonės misija. Mikro ir makro aplinka. SWOT(SSGG) analizė. UAB „Elasa“ SWOT (SSGG) analizė. UAB „Elasa“ strategija ir strateginiai tikslai. Finansiniai tikslai. UAB „Elasa“ operatyviniai tikslai. UAB „Elasa“ organizavimo analizė. Tradicinės organizacinės valdymo struktūros. Patriachinė valdymo struktūra. UAB „Elasa“ vadovavimo analizė. UAB „Elasa“ kontrolės analizė. Išvados. Žodynas. Literatūra. Priedai.

Aktualumas.UAB „ELASA“ veikia konkurencinėje rinkoje. Echorašiklius gamina keletas įmonių. Visos įmonės plečia savo veiklą, plėsdamos produktų linijas, įvedinėdamos į rinką naujas kainas. Tai didina konkurencijos mastus, darosi vis sunkiau pritraukti ir išlaikyti vartotojus. Todėl vartotojui nuolat reikia priminti apie įmonės produkciją, stengtis kaip nors išskirti savo produktą iš kitų. Vienos įmonės konkuruoja mažindamos savo produkto kainą, kitos stengiasi pabrėžti produkto išskirtinumą, naujumą.

Problema. Viena iš didžiausių problemų marketingo srityje yra naujo produkto įvedimas į rinką.Todėl įmonės tam tikslui vis dažniau pasirenka reklamą. Organizacijos, kurios neremia savo produktų gali patirti nesėkmę ir nepritraukti pakankamai vartotojų. Labai svarbu pasirinkti tinkamą rėmimo strategiją pristatyti savo produkcijai, skirti pakankamai lėšų. Jei produktas naujas, ypač veiksminga rėmimo priemonė yra reklama.

Darbo objektas - Uždarosios Akcinės Bendrovės „ELASA“ veikla.

Tikslas - Išanalizuoti įmonės veiklos procesus.

Darbo uždaviniai:

1.Išanalizuoti UAB „ELASA“ įmonės veiklą.

2.Išanalizuoti UAB „ELASA“ įmonės planavimo procesą.

3.Išanalizuoti UAB „ELASA“ įmonės organizavimo procesą.

4.Išanalizuoti UAB „ELASA“ įmonės vadovavimo procesą.

5. Išanalizuoti UAB „ELASA“ įmonės kontrolę.

Tyrimo metodai:

1.Statistinių duomenų analizė.

2.Vadybos ir ekonominio modeliavimo pratybų medžiaga.

3.Statistinių duomenų apdorojimas Exel programa.

4.Loginės išvados.

Darbo struktūra. Susideda iš penkių pagrindinių dalių. Pirmoje dalyje pateikiama UAB „ELASA“ veiklos charakteristika, antroje išdėstyta planavimo analizė. Trečioji dalis skirta įmonės organizavimo analizei, ketvirtoji dalis – vadovavimo analizei, penktoji – kontrolės analizei.

Darbo praktinis pritaikomumas. Šis darbas gali būti naudingas studentams kaip mokomoji medžiaga, įmonių vadovams, dėstytojams ruošiant metodinę medžiagą.

  • Microsoft Word 91 KB
  • 2015 m.
  • 30 puslapių (5530 žodžiai)
  • Universitetas
  • Agne
  • Įmonės veiklos analizė Uab „Elasa“
    10 - 9 balsai (-ų)
Įmonės veiklos analizė Uab „Elasa“. (2015 m. Vasario 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-veiklos-analize-uab-elasa.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 12:40
×