Įmonės veiklos automatizacijos planas UAB „Inhus”


Įvadas. Kas yra bim-sim? Statybos procesą lemiantis dalyvių sąrašas ir jų atliekamos funkcijos. Projekto išskirstymas etapais visų grandžių. Inhus įmonių grupes veiklos schema. Įmonės automatizacijos uždaviniai. Parenkamos programų paketas įmonės automatizacijai. Įmonės automatizavimas. Inforamcijos perdavimas naudojant parinktas programas. Išvados. Literatūros sarašas.


Įnhus yra įsikurusi pramoninėje vilniaus dalyje, žarijų g.6. 2019 metais pasistatė nauja administracinį pastatą šalia savo gamyklos. Visas statinių bendras plotas ~8000m2. Toks sprendimas nesteigti ofisu kažkur miesto centruose, o jo pakraštyje yra strategiškai suplanuotas aspektas, todėl nes projektavimui ir gamybai reikia be perstojo kontaktuoti ir bendrauti vykdant veiklą. /

3. Statybos procesą lemiantis dalyvių sąrašas ir jų atliekamos funkcijos.

Generalinis direktorius – vadovauja įmonei, atsako už priimamus objektus, vadovauja administracijai;

Statybos ir projektų valdymo skyrius – atsako už projekto įgyvendinimą;

Įmonių grupė naudoja begales įvairių skirtingų tiekėjų programų. Projektavimas vien savo apimtyse naudoja tris programas:

Statybos automatizavimas – tai įmonės veiklos, kontroliavimo ir valdymo supaprastinimas, įdiegiant tam tikras programas ar jų paketus ir aktyviai įtraukiant visa įmonės struktūrą į ją. Tai gana sudėtinga užduotis reikalaujanti gana dideliu vadybos įgūdžių , kad paraukti darbuotojus aktyviai naudotis sukurta automatizacijos Sistema, neskaitant to, kad ją reikia ir savarankiškai mokytis norint tobulėti. Siekiant automatizuoti įmonę , pirmiausia reikia nustatyi uždavinius:

Automatizuodamas įmones, sumažinu programinių paketų racioną iki dviejų: tai yra tekla structures kurią galima naudoti nuo pat pradinės stadijos projektinio pasiulymo rengimo iki statybos darbų užbaigimo etapo, bei “Microsoft office” paketo programas, tai yra excell ir word , kuriuos bus integruojamos į tekla structures traukti tam tikrai inforamcijai raportams.

“Project” bus naudojamas sąmatinei daliai ir kalendroniam grafikams sudaryti ir optimizuoti.

  • Microsoft Word 479 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (1382 žodžiai)
  • Universitetas
  • Nerius1234
  • Įmonės veiklos automatizacijos planas UAB „Inhus”
    10 - 2 balsai (-ų)
Įmonės veiklos automatizacijos planas UAB „Inhus” . (2019 m. Rugsėjo 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-veiklos-automatizacijos-planas-uab-inhus.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 23 d. 22:19
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo