Įmonės veiklos imitavimas


Įmonės apibūdinimas. Įmonės rekvizitai. Bendra įmonės charakteristika. Įmonės veikla ir jos padaliniai. Pirminiai dokumentai, naudojami įmonės uab „baltijos gėrimai“ “ veikloje. Pvm sąskaita faktūra. Kasos pajamų orderiai. Kasos išlaidų orderiai. Mokėjimo pavedimai. Rinkodaros kompleksų analizė. Įmonės veiklos kontrolės būdai.

Bendrovės veiklos tikslas – pelno siekimas. UAB „Baltijos gėrimai““ užsiima didmenine ir mažmenine prekyba. Veikla yra orientuota į Joniškio miesto ir rajono rinkas.

UAB „Baltijos gėrimai“ įregistruota 1994-06-21 Joniškio rajono savivaldybėje. Jos įstatuose numatyta veikla:

UAB „ Baltijos gėrimai“ buvo įsteigta 1994 metais. Įmonės adresas: Turgaus 10, Joniškis.

Renkantis tiekėjus, pirmumą UAB „ Baltijos gėrimai“ teikia „ Aibės‘‘ tiekėjams, nes gaunamos papildomos nuolaidos. 2003 metais sukurta vieninga prekių tiekimo sistema „Aibės Logistika“, kurios dėka paskirstomos prekės UAB „ Baltijos gėrimams“ . UAB „ Baltijos gėrimai“ gali ir pati, nepriklausomai nuo „Aibės“ rinktis tiekėjus.

UAB „ Baltijos gėrimai“ turi 11 maisto parduotuves, jų tarpe 4 statybinių medžiagų parduotuves. Visose parduotuvėse pirkėjai aptarnaujami savitarnos būdu. Didžiausios parduotuvės – tai maisto bei pramoninių prekių , taip pat statybinių medžiagų bazės , esančios Joniškio mieste. Čia ne tik didžiausias prekių pasirinkimas, bet ir mažiausi prekių antkainiai. Kitos pagal dydį parduotuvės: Žagarės , Meškuičių, Kriukų, Rudiškių, Linkaičių, Satkūnų, Kalnelio, Blauzdžiūnų, Stkaistgirio ir Kudirkos parduotuvės. Tenkinant vartotojų poreikius vieno apsilankymo metu įsigyti kuo įvairesnių prekių. Be maisto produktų prekiaujama ir pramoninėmis prekėmis, o Joniškio rajono kaimo parduotuvėse ir statybinėmis medžiagomis.

Šiaulių g. 17, Meškuičiai, Šiaulių rajonas; - maisto ir statybinių prekių parduotuvė

Miesto a. 4, Žagarė Joniškio rajonas; - maisto prekių parduotuvė

Aušros g. 12, Skaistgirys Joniškio rajonas; - maisto ir statybinių prekių parduotuvė

Donelaičio g. 2, Kriukai Joniškio rajonas; - maisto ir statybinių prekių parduotuvė

Vadybos skyrių sudaro direktorius, maisto prekių komercijos direktorė, statybinių prekių komercijos direktorius, 2 vadybininkai. Šiame skyriuje vadovauja pats direktorius.

Komercijos direktoriai yra atsakingi už prekių pristatymą, licenzijas, išstatymus, reklama. Per juos vykdoma veikla užsakymų dėl prekių asortimento veikla.

Vadybininkai atstovauja direktoriui ir palaiko ryšius su žemesnės grandies specialistais, tai yra su padalinių vedėjais ir su išorine aplinka, taip pat kontroliuoja ryšius. Vadybininkas organizacijoje analizuoja vidinę ir išorinę aplinkas, rūpinasi jos sklaida, ieško informacijos, inicijuoja organizacijos veiklos efektyvumą.

Kompiuterizuoti nutolę padaliniai susidaro iš buhalterių, vedėjų, pardavėjų , valytojų ir salės darbuotojų. Buhalteriai vykdo buhalterinę apskaita ir visą surinktą informaciją siunčia į centrinę būstinę.

Nekompiuterizuoti padaliniai tiesiogiai nekontaktuoja su buhalterija. Parduotuvėse vedėjos sudaro prekines apyskaitas ir siunčia į centrinę būstinę.

Įmonė „Baltijos gėrimai“ vykdo prekių pirkimą ir pardavimą, todėl yra sudarinėjamos pirkimo pardavimo sutartys, kuriuose numatomos prekių tiekimo, grąžinimo irr apmokėjimo sąlygos. (Priedas Nr. 3)

Efektyviausias būdas yra – skambinimas telefonu, nes tokiu būdu parodomas išskirtinis dėmesys potencialiam pirkėjui, kuriuo jis būna pamalonintas. Labai svarbu yra tai, kad skambučiai telefonu leidžia iškart atsakyti pirkėjams į rūpimus klausimus. Tačiau tai yra brangus būdas.

UAB „Baltijos gėrimai“ naudojasi tiesioginiu ir netiesioginiu prekės pateikimu. Tiesioginiu prekių pateikimu naudojamasi tiekiant prekes į nutolusių padalinių parduotuves, kuriuose prekiaujama maisto prekėmis.

Pernai bendrovė buvo tikrinama auditorių, – kaip laikosi numatytų standarto reikalavimų. Tai apima visus įmonės veiklos procesus. Kaip priimami užsakymai, kaip jie registruojami, kaip vykdomi, kokie rezultatai. Vadovybės atstovas kokybei atlieka vietos auditą – kaip, kas, ką vykdo, o paskui įmonė tikrinama audito. Vietos auditas atliekamas išsamiai, išorinis auditas kitaip – kontrolieriai pasižiūri į dokumentus, pasikalba su darbuotojais. Po kiekvieno audito įvyksta ataskaitinis susirinkimas, kuriame išdėstoma, kokie pažeidimai įmonėje pastebėti.

  • Ekonomika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 37 KB
  • 2012 m.
  • 18 puslapių (4344 žodžiai)
  • Universitetas
  • Smayliuke
  • Įmonės veiklos imitavimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Įmonės veiklos imitavimas. (2012 m. Kovo 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-veiklos-imitavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 15:39
×