Imonės veiklos įvertinimas pagal pelną ir rentabilumą


Kaip įvertinti kapitalo rentabilumą. Kaip ivertinti ar imone pelninga. Pelnas referatas. Magistro darbas pajamos sąnaudos. Įmonių pajamos, sąnaudos, pelnas. referatas. Kepyklos pajamos sąnaudos. Pajamu apsaugos rodikliai.

Įmonės veiklos įvertinimas pagal pelną ir rentabilumą. Pajamų apsaugos rodikliai (skirti tam, kad įvertinti įmonės sugebėjimą užtikrinti ilgalaikes pajamas). Išvados: pajamų apsaugos rodikliai parodo bendrą įmonės veiklos efektyvumą, padeda nustatyti, ar įmonė yra pelninga, ar jai gresia bankrotas.

Pajamų apsaugos rodikliai (skirti tam, kad įvertinti įmonės sugebėjimą užtikrinveiklos pelningumo koeficientas=(pelnas prieš apmokestinimą+palūkanų sąnaudos+ nusidėvėjimo paslaugos)/pardavimai, paslaugos. Parodo, kaip įmonės vadovai sugeba panaudoti turtą ir gauti pelną nepriklausomai nuo to, ar nuosavybė yra kreditorių nuosavybės grąža (pelnas), tenkantis kapitalui įvertina bendrą pelno gavimo efektyvumą, naudojant akcinį kapitalą.

Savininkų ir skolintųjų nuosavybės pelningumo koeficientas=(pelnas prieš apmokestinimą+palūkanų sąnaudos)/(savininkų nuosavybė+ trumpalaikių įspalūkanų padengimo koeficientas=(grynas pelnas+nusidėvėjimas+grynojo apyvartinio kapitalo (trumpalaikio turto ir trumpalaikių įsipareigojimų spinigų generavimo koeficientas=(grynasis pelnas+nusidėvėjimas+apyvartinio kapitalo pajei yra ryškūs rodiklio pasikeitimai, lyginant su praeitu laikotarpiu, įmonė netvarkingai grąžina skolas.

  • Microsoft Word 5 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (267 žodžiai)
  • Imonės veiklos įvertinimas pagal pelną ir rentabilumą
    10 - 3 balsai (-ų)
Imonės veiklos įvertinimas pagal pelną ir rentabilumą. (2011 m. Birželio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-veiklos-ivertinimas-pagal-pelna-ir-rentabiluma.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 03 d. 22:27
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo