Įmonės veiklos planavimas ir prognozavimas namų darbas UAB „Batų pasaulis“


Pratarmė. Išlaidų planavimas ir analizė. Įmonės biudžeto sudarymas. Finansinis prognozavimas. Išlaidų planavimas ir analizė. UAB „ Batų pasaulis“ VEILKOS APRASYMAS. UAB „Batų pasaulis“ 2016 metų išlaidų struktūra dinamika. UAB „Batų pasaulis“ 2016 metų pastovių ir kintamų išlaidų struktūra ir dinamika. Išvados. Tiesioginio darbo išlaidų biudžetas 2016m. Vykdomos veiklos netiesioginių išlaidų biudžetas 2016m. Pirmųjų veiklos metų sąmata (pinigų srautaiPVM įmokų planas, Eur. Finansinis prognozavimas. Ilgalaikio turto įsigijimo ir nusidėvėjimo sąnaudos. M. Ataskaitų prognozė. UAB „Batų pasaulis“ investicijų efektyvumo įvertinimas. Pelningumo indeksui apskaičiuoti. Išvados. Priedai.


Praktikos tikslui pasiekti studentas turi įvykdyti šiuos uždavinius:

Paskutinę profesinės veiklos praktikos dieną studentas pateikia profesinės veiklos praktikos ataskaitą - aplanką su atliktomis užduotimis.

Užduoties tikslas – suplanuoti pasirinktos įmonės 2016 metų išlaidas, jas suklasifikuoti įvairiems tikslams pasiekti ir išanalizuoti.

2. Pagal gamybos technologinį aprašymą suplanuoti ir suklasifikuoti pasirinktos įmonės išlaidas norint įkainoti (gaminio ir laikotarpio, tiesiogines ir netiesiogines). Pateikti išvadas apie kiekvienos klasifikacinės grupės išlaidų struktūrą ir dinamiką (ketvirčiais).

3. Pagal gamybos technologinį aprašymą suklasifikuoti įmonės išlaidas valdymo sprendimams priimti (pastovias ir kintamas). Pateikti išvadas apie išlaidų struktūrą ir dinamiką (ketvirčiais).

Užduoties tikslas – suprognozuoti pasirinktos įmonės ketverių-šešerių metų finansinius rodiklius (investicijas, finansavimo planą, finansines ataskaitas).

mieste gyvena apie 14945 gyventojų, jame lankosi daug aplinkinių gyvenviečių žmonių. Daugelio gyventojų pajamos yra vidutinės, todėl prekių kainos bus orientuotos į vidutines ir aukštas pajamas uždirbančius klientus. Planuojama, kad parduotuvėje apsilankys apie 13 000 klientų per metus.

nuolatinės informacijos apie tai, ko nori klientai, kokie jų pageidavimai, nusiskundimai;

malonaus bendravimo su klientais, mokėjimo ir žinojimo atsakymus į klientų klausimus.

Parvežę prekes, pardavėjus supažindinsime su kiekviena nauja prekių siunta, kad jos žinotų, iš ko pagaminta avalynė, kaip ją prižiūrėti, kokios jos savybės.

Pardavėjas pasirinkome tokias, kurios yra ir geras psichologės. Turi suprasti kaip prekę pasiūlyti klientui, kaip ją pateikti.

Buhalterės pagrindinė užduotis, tvarkingas dokumentacijos tvarkymas.

Darbuotojos pačios turės valyti ir tvarkyti parduotuvę. Direktorė visada joms padės ir visą darbo dieną bus parduotuvėje, išskyrus tas dienas, kai važiuos pirkti prekių.

Kartą per mėnesį visos aptarsim veiklos rezultatus, išsakysim pastabas, pageidavimus. Analizuosim paklausos svyravimus, padarytas klaidas.

Ateities planuose numatyta atidaryti dar daugiau parduotuvių ir įdarbinti dar darbuotojų. Antraisiais veiklos metais, planuojama, padidinti pardavimus, todėl darbuotojams planuojama padidinti ir darbo užmokestį, kuris priklausys nuo prekių pardavimo dydžio.

Į įmonę investuos savo turimas lėšas – 25258,92 eur. Įmonės veiklos pradžiai dar reikės 14481 eur, papildomų lėšų. Dalis jų bus skirta pradiniam prekių pirkimui, bei įmonės ilgalaikio turto pirkimui. Kreditą planuojama gauti iš AB „SEB“, trims metams su 18% metinių palūkanų. Per tris metus išmokėsim 2606,58 eur, palūkanų. Palūkanos bus mokamos kas ketvirtį.

Tiesioginėms išlaidoms priskiriamos tos sąnaudos kurios tiesiogiai susijusios su pardavimo savikaina, netiesioginėms tos, kurioms tiesiogiai priskirti negalima. Tiesioginės išlaidos ketvirčiais didesnė dalis atitenka darbo užmokestis pardavėjoms. Daugiausia išlaidų ketvirčiais sudaro netiesioginės išlaidos, didelė dalis atitenka darbo užmokesčiui administracijai, nusidėvėjimui, ir patalpų nuomai. Kadangi parduotuvė dirbs kiekvieną dieną todėl patalpų nuoma tokia didelė, kol įmonė gaus pelno, administracija taip pat turės padirbėti kiekvieną dieną. Transporto išlaidos taip priskiriamos prie netiesioginių, nes transportas bus reikalingas nuvažiuoti į susirinkimus ar šiaip kokiems ne su pardavimo reikalams.

Iš paveikslo matyti, jog tiesioginės išlaidos pirmąjį ketvirtį gana didelės, tai įtakoja naujai atidaroma parduotuvė, išleista daug, nes tikimasi kad paklausa bus didelė, II ketvirtis po truputi sumažinama išlaidų kadangi pirmajame buvo labai padidintos , jau III-IV išleista bus pagal sezoną. Netiesioginės išlaidos didesnės pirmąjį ketvirtį tai įtakoja šildymo sezonas, po to II-III ketvirtį sumažėjo, o IV nežymiai padidėjo.

  • Microsoft Word 132 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 25 puslapiai (3324 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ana
  • Įmonės veiklos planavimas ir prognozavimas namų darbas UAB „Batų pasaulis“
    10 - 5 balsai (-ų)
Įmonės veiklos planavimas ir prognozavimas namų darbas UAB „Batų pasaulis“. (2016 m. Gegužės 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-veiklos-planavimas-ir-prognozavimas-namu-darbas-uab-batu-pasaulis.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 07 d. 11:10
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo