Įmonės veiklos taktinis planavimas kursinis


Įmonės veiklos taktinis planavimas. Įvadas. Filialų veiklos ataskaitos. Bazinio periodo įmonės veiklos rodiklių analizė. Įmonės pagrindiniai ekonominiai rodikliai. Lūžio momento nustatymas ir analizė. Padengimo sumų apskaičiavimas ir analizė. Įmonės veiklos rezultatų įvertinimas ir sprendimų dėl tolimesnės veiklos priėmimas. Įmonių vystymo strategijų parinkimas. Efektyvumo didinimo planas. Pastoviųjų planinių išlaidų apskaičiavimas. Produkcijos asortimento planas. Išteklių sąnaudų normos ir normatyvai. Įmonės gamybinio pajėgumo panaudojimo planas. Produkcijos pardavimo ir gamybos biudžetas. Darbo biudžetas. Gamybos kaštų biudžetas. Finansinis biudžetas. Išvados. Naudota literatūra. Priedai.

Atliekant kursinį darbą laikoma, kad kiekvieno grupės nario laboratorinių darbų rezultatai yra įmonės trijų filialų faktiški bazinio periodo duomenys.

Finansinių rodiklių pokyčiai procentiniais punktais yra teigiami ir labai džiuginantys, o tai rodo, jog įmonė sėkmingai pasirinko strategiją. Matome, kad jau pirmaisiais metais mūsų produkcija atneš 12% daugiau pelno, pirkėjai taip pat mielai įsigys mūsų gaminius, nes apyvartos pelningumas išaugs daugiau nei 9%. Ilgalaikio turto pelningumas taip pat išaugs dėl senų įrenginių atnaujinimo bei naujų įrenginių įsigijimo.

Taigi, iš bazinių ir planinių rodiklių analizės galime daryti išvadą, kad visa gaminama produkcija yra naudinga mūsų įmonei, kai kurių kainų ženklesnis padidinimas mums tik atneš sėkmę ir įmonė sėkmingai dirbs. Be to, kiekvienam vadovui svarbu ne tik pelninga veikla, bet ir patenkinti darbuotojai, kuriuos mes mielai priimsime dirbti, taip prisidėdami prie nedarbo mažinimo, tačiau nepamiršime ir klientų, dėl kurių pasirinkome lanksčią kainų politiką, kad patenkintumėme įvairių vartotojų norus.

  • Microsoft Word 142 KB
  • 2013 m.
  • 48 puslapiai (8915 žodžiai)
  • Universitetas
  • Greta
  • Įmonės veiklos taktinis planavimas kursinis
    10 - 1 balsai (-ų)
Įmonės veiklos taktinis planavimas kursinis. (2013 m. Balandžio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-veiklos-taktinis-planavimas-kursinis.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 06 d. 11:25
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo