Įmonės veiklos vertinimas ir prognozė


Įvadas. Įmonės finansinės būklės įvertinimas ir jo reikšmė verslui. Įmonės finansinių rezultatų analizės aspektai. Finansų analizės uždaviniai, tikslai ir informaciniai šaltiniai, analizės rūšys. Dinaminė ir struktūrinė analizė. Santykinių rodiklių analizė. Įmonės veiklos planavimas ir prognozavimas. Uab „Eurobalas“ veiklos finansinis įvertinimas. Įmonės charakteristika. Įmonės rodiklių struktūros ir dinamikos analizė. Uab „Eurobalas“ pelningumo analizė. Uab „Eurobalas“ likvidumo – mokumo analizė. Įmonės finansų struktūros analizė. Trumpalaikio turto panaudojimo efektyvumo analizė. Uab ,,Eurobalas“ ir ĮI K. Latako paslaugų įmonės palyginamoji analizė. Uab „Eurobalas“ finansinė prognozė ir planavimas. Išvados ir pasiūlymai. Žodynas. Literatūra. Priedai.

Problema. Finansinių rodiklių analizė, planavimo ir prognozavimo teoriniai aspektai turi būti taikomi konkrečios įmonės veikloje, nes tik tai padeda įvertinti esamą padėtį ir ateities perspektyvas. Informacija apie įmonės finansinės būklės pokyčius yra naudinga, siekiant įvertinanti įmonės finansavimą ir veiklos aktyvumą per ataskaitinį laikotarpį, o tuo pačiu siekiant planuoti ir prognozuoti įmonės tolimesnę veiklą.

Darbo tikslas – atlikti UAB „Eurobalas“ finansinį įvertinimą bei pateikti jos veiklos prognozę.

Darbo objektas - UAB „Eurobalas“ veikla.

Darbo uždaviniai:

1. Atlikti įmonės finansų analizės tikslų, jų esmės, funkcijų teorinių aspektų analizę;

2. Apibūdinti planavimo ir prognozavimo reikšmę;

3. Atlikti UAB „Eurobalas“ veiklos finansinį įvertinimą ;

4. Įvertinus UAB „Eurobalas“ analizės rezultatus pateikti prognozę ir jos planuojamus veiklos rodiklius.

Darbo metodai. Darbe naudoti mokslinės literatūros studijų analitinis, palyginimo bei statistinės analizės ir grafiniai metodai, ekstrapoliacinis, dinaminės analizės ir kt. metodai.

Hipotezė. Nuolatinė ir sistemiškai atliekama finansinė analizė leidžia sudaryti prielaidas įmonės veiklos prognozei pagrįsti.

Darbo struktūra. Pirmoje darbo dalyje atlikta teorinės literatūros analizė įmonės finansinės situacijos įvertinimo klausimais. Antroje dalyje atlikta UAB „Eurobalas“ įmonės veiklos finansinių rezultatų analizė ir įvertinta esama finansinė situacija. Trečioje dalyje remiantis finansiniais duomenimis bus atlikta finansų prognozė pagrįsta pelno (nuostolio) ir balanso sudarymu.

  • Microsoft Word 294 KB
  • 2015 m.
  • 73 puslapiai (18056 žodžiai)
  • Kolegija
  • Mindaugas
  • Įmonės veiklos vertinimas ir prognozė
    10 - 9 balsai (-ų)
Įmonės veiklos vertinimas ir prognozė. (2015 m. Vasario 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-veiklos-vertinimas-ir-prognoze.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 15 d. 09:30
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!