Įmonės verslo rizika ir jos mažinimas


Verslo rizikos mažinimas. Verslo rizika kursinis. Rizikos analizė ir mažinimo priemonės įmonėje. Imones užimama rinkos dalis mazejimas. Verslo rizika ir mažinimas. Bankroto rizikos mazinimas. Mokumo rizikos mazinimas referatas. Imones rizikos mazinimas. Canon inc veikla. Imones rizikos.

Įmonės pristatymas. „canon inc. “ veikla. Produkcija. Tiekėjai. Konkurentai. Darbuotojai. Užimama rinkos dalis. Kiekybinė įmonės rizikos. Finansinių rodiklių analizė. Likvidumo rodikliai. Pelningumo rodikliai. Veiklos efektyvumo rodikliai. Nuosavybės struktūros rodikliai. Įmonės mokumas. Bankroto prognozė. Kokybinė įmonės rizikos analizė. Rizika pramonės šakoje. Rizika, susijusi su pačiu verslu. Aplinkos rizika. Rizika, susijusi su nuosavybe. Kita rizika. Rizikos mažinimo įmonėje galimybės. Išvados.

Canon investavo ir investuoja kapitalą į naujos kartos technologijas. Jei rinka nėra palanki vystytis šioms technologijoms (tarkime, konkurentai gaminas jas daug seniau ir efektyvesniais būdais), tai finansiniai rezultatai kompaniją canon gali ir nepradžiuginti.

Skaitmeninių kamerų kategorijos verslas veikia labai konkurencingoje aplinkoje. Pagreitinta pervedimo į skaitmeninę formą tendencija sąlygojo naujų konkurentų įėjimą į rinką (tokių kaip elektronikos gamintojai ir kitos specializuotos kompanijos). Taigi, kompanijai canon reikia šiuo atžvilgiu įdėti daugiau pastangų išlaikyti lyderio poziciją rinkoje. Trumpai tariant, canon pasisekimas šioje konkurencingoje aplinkoje priklausys nuo jos investicijų į tyrinėjimą ir vystymąsi, gebėjimas mažinti išlaidas ir pan. Todėl canon turi būti novatoriškas, mažindamas kainas, antraip gali prarasti savo rinkos dalį.

Daugelis firmų, su kuriomis konkuruoja canon, pasižymi programinių įrangų funkcionalumu, trumpais produktų gyvavimo ciklais, nuolatiniu kainų gerinimu, produkto savybių gerinimu. Todėl canon turi efektyviai reaguoti ir tinkamai pereiti iš jau egzistuojančių produktų prie naujų pasiūlymų.

  • Vadyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 58 KB
  • m.
  • 24 puslapiai (4450 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kamile
  • Įmonės verslo rizika ir jos mažinimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Įmonės verslo rizika ir jos mažinimas. (2012 m. Balandžio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-verslo-rizika-ir-jos-mazinimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 02:34
×