Įmonės vertinimas Kokybės vadyba


Įmonės apimtis. Stebėti įmonės veiklą ir išskirti jos pagrindinius bei pagalbinius procesus. Nustatyti ar įmonėje sukurti strateginio planavimo mechanizmai. Įmonės SSGG analizė. Įmonės klientūra. Įmonės informacijos gavimas apie savo veiklą iš klientų. Išsiaiškinti kokio tipo problemos įmonėje dažniausiai pasikartoja, jas sugrupuoti. Panaudoti literatūros šaltiniai.


2.Įmonė kurioje atlikta praktika buvo stebima jos veikla bei ką ji atlieka, taigi UAB „Indema“ įmonė užsiima statybų projektavimu bei medžiagų pristatymų į objektus kuriais rūpinasi įmonės ofise dirbantys tiekėjai (tiekimo skyrius), tai pagrindinis procesas kurį atlieka ši įmonė, kadangi pagalbinių procesų ši įmonė neatlieka.

Dirbdamas šioje įmonėje pastebėjau jog UAB „Indema“ dirbantys asmenys bei Direktorius įsijungia puikiai į veiklą bei stengiasi realizuoti savo misiją kurią užsibrėžė, atlikdami savo duotas užduotis kuo kruopščiau, taip pat tobulindami savo užsibrėžtą tikslą bei pastoviai plėsdami savo partnerių srautą ir tapdami pagalbininkai kitų įmonių taip realizuodami užbrėžtą viziją

Įmonės klientai yra tiek fiziniai tiek juridiniai asmenys kuriems prireikia atlikti statybos projektus ar gauti tam tikrų statybinių medžiagų, tuomet pasitelkama partnerių pagalba ir suteikiama tam tikra paslauga kurios prireika. Pirmenybė teikiama įmonės nei paprastiems piliečiams, tačiau neatsisakoma pagalba ir žmonėms kurie perkasi mūsų paslaugas.

UAB „Indema“ apie savo atliekamus darbus ir kokybiškumą gauna informaciją iš užsakovų kurie stebi visą veiklą, taip pat atlikus projektą klientai raginami savo nuomonę išreikšti internetiniame puslapyje bei duodamas apklausos lapas kuriame prašoma aprašyti kaip buvo suteikta paslauga ir jos kokybiškumas jog įmonė galėtų išsiaiškinti kas ir kaip yra negera arba galbūt pagirti vienas kitą už puikiai atliktą darbą ir toliau tobulėti.

  • Microsoft Word 81 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (880 žodžiai)
  • Kolegija
  • Vidmantas
  • Įmonės vertinimas Kokybės vadyba
    10 - 3 balsai (-ų)
Įmonės vertinimas Kokybės vadyba . (2018 m. Sausio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-vertinimas-kokybes-vadyba.html Peržiūrėta 2018 m. Liepos 22 d. 13:36
×