Įmonės Vilniaus baldai finansinių ataskaitų analizė


Vilniaus baldai kursinis. Pajamų uždirbimo ciklo trukmė. Vilniaus baldai balansas. Vilniaus baldai finansinė analizė. Vilniaus baldai rodikliu analize. Ilgalaikio turto naudojimo efektyvumo rodikliai. Vilniaus baldai speros. Klaipedos duona balansas horizontalioji analize. Vilniaus baldu pelningumo rodikliai. Finansinio ciklo trukmes vertinimas.

Įvadas. Ab „vilniaus baldai” balanso rodiklių horizontalioji ir vertikalioji analizė. Balanso rodiklių horizontalioji analizė. Balanso rodiklių vertikalioji analizė. Ab „vilniaus baldai“ pelno (nuostolio) ataskaitos horizontalioji ir vertikalioji analizė. Ab „vilniaus baldai“ pardavimo ir investicijų pelningumo analizė. Ab „vilniaus baldai” trumpalaikio mokumo analizė. Ab „vilniaus baldai” ilgalaikio mokumo analizė. Ab “vilniaus baldai” veiklos efektyvumo analizė. Ab “vilniaus baldai” bankroto tikimybės analizė. Išvados. Priedai.

1.Tiek horizontalioji tiek vertikalioji balanso rodiklių analizė parodė, kad 2008 – 2010 m. įmonės padėtis gerėjo: sparčiai didėjo nuosavas kapitalas ir mažėjo mokėtinos sumos bei įsipareigojimai. Įmonė turėtų patikrinti sutartis su tiekėjais ir nustatyti kodėl kasmet didėjo skolos tiekėjams bei atsargų dydžiai ir ar tai nekenkia įmonei.

2.Pelno (nuostolio) ataskaitos horizontalioji bei vertikalioji analizė taip pat parodė vis gerėjančius įmonės rodiklius: 2008 – 2010 m. didėjo įmonės bendrasis pelnas, tik 2008 m. veiklos sąnaudos viršijo bendrąjį pelną, bet įmonė priėmė tinkamus sprendimus ir ši situacija pagerėjo. Gerą įmonės būklę parodo kasmet didėjantis grynasis kapitalas, kuris 2010 m. palyginus su 2008 m. padidėjo 592,05 proc.

3.Pardavimo ir investicijų pelningumo rodikliai vertinami teigiamai. Labiausiai padidėjo bendrasis pardavimų pelningumas, veiklos pelningumas 2008 m. buvo neigiamas. Grynasis pardavimų pelningumas taip pat didėjo. Apie 81 proc. didėjo ilgalaikio turto bei materialiojo turto pelningumai,o trumpalaikio turto pelningumas darė neigiamą įtaką turto pelningumui. Kapitalo pelningumo rodikliai per visą analizuojamą laikotarpį taip pat didėjo, o iš jų labiausiai akcinio kapitalo pelningumo.

4.2008 m. trumpalaikio turto mokumo beveik visi rodikliai vertinami neigiamai, tai reiškė, kad įmonė buvo nepajėgi padengti savo trumpalaikius įsipareigojimus, tačiau 2009 m. ir 2010 m. situacija pagerėjo ir šie rodikliai buvo vertinami teigiamai, tai reiškia, kad įmonė gali atsiskaityti už savo trumpalaikius įsipareigojimus.

5.Ilgalaikio turto mokumo rodikliai analizuojamu laikotarpiu keitėsi į gerąją pusę. Kaip ir kiti, taip ir ilgalaikio turto mokumo rodikliai 2008 m. vertinami nepalankiai, tačiau 2009 m. ir 2010 m. ši padėtis pagerėjo. Įmonės situacija pagerėjo todėl, kad vis didėjo ėmonės nuosavas kapitalas ir mažėjo įmonės skolintas kapitalas. AB „Vilniaus baldai“ tapo vis mokesne ir ne tokia rizikinga.

6.Įmonės veiklos efektyvumo rodikliai analizuojamu laikotarpiu vis gerėjo. Labiausiai didėjo įmonės ilgalaikio turto panaudojimo efektyvumo rodiklis, tai reiškia, kad ilgalaikis turtas panaudojamas vis efektyviau, tuo tarpu trumpalaikio turto panaudojimo efektyvumo rodiklis mažėjo, kas parodo, kad trumpalaikis turtas naudojamas ne itin efektyviai. Neigiamai galima vertinti tai, kad pailgėjo pajamų uždirbimo ciklo trukmė. Teigiamai vertinama finansinio ciklo trukmės sumažėjimas.

7.2008 m. buvo galima bankroto tikimybė, o 2009 m. ir 2010 m.

  • Ekonomika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 152 KB
  • 2012 m.
  • 45 puslapiai (10205 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ana
  • Įmonės Vilniaus baldai finansinių ataskaitų analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
Įmonės Vilniaus baldai finansinių ataskaitų analizė. (2012 m. Gegužės 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-vilniaus-baldai-finansiniu-ataskaitu-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 00:38
×