Įmonės vizija ir misija


Misija ir vizija skirtumai. Vizijos ir misijos skirtumai. Ryšys tarp vizijos ir misijos. Misijos ir vizijos skirtumai. Organizaciju vizijos ir misijos. Vizija ir misija apibrezimas. Vizija ir tikslas skirtumai. Misija vizija apibrezimas. Vizija apibrezimas. Pagrindiniai misijos ir vizijos skirtumai.

Vadybos kursinis darbas. Organizacijos vizija ir misija. Vizijos samprata. Organizacijos vizija. Vizijos reikšmė ir jos savybės. Organizacijos misijos samprata. Misijos formulavimas. Teo misija. Misijos reikšmė ir jos svarbiausi elementai. Misijos ir vizijos skirtumai. Organizacijos tikslų genezė. Uab „bitės gsm“ vizija ir misija. Uab ,,bitės gsm“ vizija ir vertybės. Išvados. Literatūra. Kaip sukurti misijos apibrėžimą.


Pasaulis keičiasi: keičiasi aplinka, žmonės, produktai, paslaugos. Naujos ryšių technologijos vis labiau mus suartina bei greitina susisiekimą. Šie ir kiti pokyčiai rodo, kad kiekviena organizacija turi turėti viziją, kaip išgyventi ir pasinaudoti kintančiomis aplinkybėmis, kaip gaminti naudojant kuo mažiau resursų.

Įmonės planavimo sistemos tvirtumas pirmiausia priklauso nuo ilgalaikių jos tikslų. Remiantis valdymo mokslu galima teikti, kak ir labai gerai dirbant darbus, rezultatas bus blogas, jeigu tie darbai neves prie teisingai pasirinkto tikslo. Kita vertus, netgi prastai dirbant darbus, jeigu jie žingsnis po žingsnio veda link teisingai pasirinkto tikslo, galutinis rezultatas gali būti patenkinamas [2, p.11].

Planavimo procesas prasideda įmonės ketinimų nustatymu. Šie ketinimai gali būti labai abstraktūs, kaip įsivaizduojamas įmonės ateities idealas, arba suformuluoti labai konkrečiai, kaip kasdieninės veiklos užduotys. Taigi organizacijos tikslų formavimą galima pateikti kaip tam tikrą kontinuumą su tarpiniais variantais, apibūdinančiais skirtingą organizacijos tikslų konkretumą. Abstrakčiausiai suformuluoti įmonės tikslai apibūdintų vizijos sampratą, o konkrečiausiai – užduoties sampratą [2, p.11].

  • Vadyba Kursiniai darbai
  • 2012 m.
  • Egle
  • 21 puslapis (4884 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vadybos kursiniai darbai
  • Microsoft Word 36 KB
  • Įmonės vizija ir misija
    10 - 1 balsai (-ų)
Įmonės vizija ir misija. (2012 m. Liepos 21 d.). http://www.mokslobaze.lt/imones-vizija-ir-misija.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 04:01