Įmonės VMI deklaravimas


Referatas apie vmi. Vmideklaravimas. Valstybinė mokesčių inspekcija kursinis darbas. Tarsos mokesti pristatymas deklaracija. Vmi referatas.

Įvadas. Pridėtinės vertės mokesčio deklaracija. Pirkimo pvm apskaičiavimas. Atskaitomas ir neatskaitomas pvm. Pardavimo pvm apskaičiavimas. Mokėtinas į biudžetą pvm apskaičiavimas. Nekilnojamo turto mokesčio deklaracija. Nekilnojamo turto apskaičiavimas – vilniaus miestas. Nekilnojamo turto apskaičiavimas – klaipėdos miestas. Mokesčio už aplinkos teršimą iš mobilų taršos šaltinių deklaracija. Mokesčio už aplinkos teršimą iš mobilių taršos šaltinių apskaičiavimas. Metinė pelno mokesčio deklaracija. Įmonės pajamas. Apmokestinamos ir neapmokestinamos įmonės pajamas. Įmonės sąnaudos. Ribojami leidžiami atskaitymai. Neleidžiami atskaitymai. Leidžiami atskaitymai. Pelno mokesčio skaičiavimas, pelno mokesčio tarifas. Išvados. Literatūra.

Pildant deklaracijas reikia iš pradžių apskaičiuoti įvairius skaičiavimus, tam kad užpildyti deklaracijas. Taip pat tam, kad užpildyti deklaracijas aš pasinaudojau tam tikromis įstaigų informacija: Lietuvos Respublikos Vyriausybe, Statistikos departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybe ir t.t. Šių įstaigų internetiniuose puslapiuose susiradau trūkstamus duomenis užduočiai atlikti.

Kad užpildyti PVM deklaraciją (FR0600), būtina surasti visus šiuos rodiklius: PVM apmokestinamų sandorių sumą, pirkimo PVM, pardavimo PVM, atskaitomą ir neatskaitomą PVM ir mokėtiną i biudžetą PVM (mokėtinas į biudžetą PVM deklaracijoje skaičiuojamas automatiškai).

Dalis PVM yra atskaitoma, pvz.: komunalinės paslaugos, dalis neatskaitoma, pvz.: prekės pramogoms, o reprezentacijų PVM 75% yra atskaitomi ir 25% neatskaitomi.

Apmokestinamoji vertė lygi parduotų prekių kiekui padauginto iš pardavimo kainos.

Mokėtinas į biudžetą PVM apskaičiuojamas: pardavimo PVM - atskaitomą PVM.

Nekilnojamojo turto deklaracijai (KIT711, deklaracijoje yra priedai KIT711S (1) ir KIT711S (2)) reikalingi dviejų miestų nekilnojamojo turto mokesčio duomenys.

Iš pat pradžių apskaičiuojama apmokestinamoji nekilnojamojo turto vertė. Vėliau apmokestinamąją vertę dauginame iš mokesčio tarifo padalinto iš 100.

Apmokestinamojo nekilnojamojo turo vertė yra dauginama iš savivaldybės nustatyto mokesčio tarifo padalinto iš 100. Gautą sumą daliname iš 12 mėnesių ir dauginame iš mokestinio laikotarpio t.y. iš 4.

Kad užpildyti mokesčio už aplinkos teršimą iš mobilių taršos šaltinių deklaraciją (FR0521) reikia surasti sunaudotų degalų kiekį tonomis, ir mokesčio sumą per mokestinį laikotarpį (deklaracijoje ji skaičiuojama automatiškai).

Apskaičiuojame sunaudotų degalų kiekį tonomis, tam, kad apskaičiuoti reikia sunaudotą degalų kiekį litrais padauginti iš perskaičiavimo koeficiento ir padalinti iš 1000.

Kad apskaičiuoti mokesčio sumą reikia sunaudota degalų kiekį (tonomis) padauginti iš koregavimo koeficiento iš tarifo ir VKI indekso.

Norėdama užpildyti deklaracijas (PLN204A_1, PLN204A_2, PLN204_3, FR0477) turiu visas pajamas ir sąnaudas suskirstyti pagal tam tikrus kriterijus. Pajamos skirstomos į apmokestinamas ir neapmokestinamas o sąnaudos i leidžiamus atskaitymus (LA), ribotus leidžiamus atskaitymus (RLA) ir neleidžiamus atskaitymus (Ne LA). Suradus visus reikalaujamus kriterijus turėsiu apskaičiuoti pelno mokestį, pelno mokesčio tarifas yra lygus 15%.

  • Matematika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 41 KB
  • 2012 m.
  • 12 puslapių (2008 žodžiai)
  • Universitetas
  • Alina
  • Įmonės VMI deklaravimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Įmonės VMI deklaravimas. (2012 m. Gruodžio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-vmi-deklaravimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 15:57
×