Įmonės žmogiškųjų išteklių valdymo ciklo ypatumai


Žmogiškųjų išteklių valdymo ypatumai. Vadybos ciklas. Alita organizacine valdymo struktura. Įmonės valdymo ciklas. Imones pardavimo valdymo ypatumai kursinis. Įmonės žmogiškųjų išteklių valdymo ypatumai. Įmonių valdymo ypatumai. Žmogiškųjų išteklių valdymas f. s. butkų. Gamybos ciklo ypatumai. Įmonės valdymo ypatumai.

Įvadas. Teorinė dalis. Praktinė dalis. Įmonės veiklos aprašymas. Valdymo struktūra. Įmonės aplinka. Vidinė aplinka. Išorinė aplinka. Žmogiškųjų išeklių valdymo ypatumai įmonėje. Išvados. Literatūra. Galima teigti, kad įmonėje svarbiausia – pasiekti darbinėje aplinkoje harmoniją, suderinti darbdavio ir darbuotojo interesus.

Koordinuoti. Vadybininkas turi stebėti, kad tai, ką daro jo pavaldiniai, būtų suderinama su bendruoju organizacijos planu, sekti informacinius srautus.

Kontroliuoti. Vadybininkas turi mokėti palyginti, kaip tai,f. S. Butkus teigia, kad negalime išskirti į atskirus vadybos ciklo elmentus daugelio minimo koordinavimo (kaip ir komunikavimo), nes tai veiksmas, kuris yra būtinas atliekant bet kurį vadybos ciklo elementą . Be to, prof. F. S. Butkaus knygoje ,,organizacijų vadyba (vilnius. P. 69) siūlomas vadybos ciklas turi dar iki šiol nenagrinėtas dalis: reguliavimą ir atlyginimą. Nurodomi ir tokie duomenys, apie kuriuos neužsimenama kitoje literatūroje.

F. S. Butkus teigia, kad planavimas – tai priėmus vadybos sprendimą, pirmasis vadybos ciklo veiksmas siekiant, kad tas sprendimas būtų pavaldin užtikrinti, kad į personalo paklausą būtų nuolat ir tinkamai reaguoį ją įeina kandidatų į darbuotojus vertinimas pagal stojančiųjų į darbą anketas, žinių apie juos santraukas, interviu, įdarbinimo ir gabumų testus ir rekomendancijas; ir galiausiai kandidatų sąrašo papadėti atrinktiems žmonėms pamažu prisitaikyti organitikslas – padidinti darbuotojo gebėjimą prisidėti prie organizacijos.

  • Microsoft Word 43 KB
  • 2012 m.
  • 12 puslapių (1719 žodžiai)
  • Universitetas
  • Zilvis
  • Įmonės žmogiškųjų išteklių valdymo ciklo ypatumai
    10 - 1 balsai (-ų)
Įmonės žmogiškųjų išteklių valdymo ciklo ypatumai. (2011 m. Gegužės 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-zmogiskuju-istekliu-valdymo-ciklo-ypatumai.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 27 d. 16:51
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo