Įmonių apskaita sodrai


Socialine apskaita. Mokesčių ir įmokų apskaita ūkininko ūkyje kursinis. Magistro darbas apskaita. Atsiskaitymu su biudzetu ir sodra apskaita imoneje. Mokslo baze socialinio draudimo apskaita. Sodros imokos apskaita, apskaitos kursinis darbas. Bakalauro darbai apie valstybini socialini draudima. Kursinis darbas sodra. Imones atsiskaitymai su sodra.

Įvadas. Socialinio draudimo mokestis. Socialinio draudimo apskaita ir atskaitomybė. Informacija, kurią draudėjas teikia „sodrai“. Valstybinio socialinio draudimo įmokų ir sveikatos draudimo. Įmokų mokėjimas. Kaip skaičiuojamos valstybinio socialinio draudimo įmokos? Valstybinio socialinio draudimo įmokų tarifai. Metais. Kur ir kada turi būti sumokėtos valstybinio socialinio. Draudimo įmokos? Laiku nesumokėtos valstybinio socialinio draudimo įmokos. Praktinė dalis. Išvados. Priedai. Literatūra.

Draudėjais yra laikomi visų nuosavybės formų įmonės ir fiziniai asmenys, mokantys atlyginimą dirbantiems asmenims pagal darbo sutartis, taip pat narystės ar tarnybos renkamose institucijos pagrindais. Draudėjai taip pat yra individualių įmonių savininkai, kiti jiems prilyginti savarankiškai dirbantys asmenys, mokantys socialinio draudimo įmokas už save, bei ūkininkai, mokantys šias įmokas už save ir pilnamečius šeimos narius, dirbančius ūkyje. Apdraustieji – visi fiziniai asmenys, draudžiami valstybiniu socialiniu draudimu.

Mokėtojas yra įmonė, ir darbuotojas. Tačiau įmonių ir darbuotojų mokamų socialinio draudimo įmokų apskaičiavimo bei sumokėjimo tvarka skiriasi (g. Kalčinskas“buhalterinės apskaitos pagrindai”).

  • Apskaita Kursinis darbas
  • Microsoft Word 353 KB
  • 2012 m.
  • 21 puslapis (3119 žodžiai)
  • Universitetas
  • Dovile
  • Įmonių apskaita sodrai
    10 - 1 balsai (-ų)
Įmonių apskaita sodrai. (2012 m. Balandžio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/imoniu-apskaita-sodrai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 05:21
×