Įmonių bankrotas Lietuvoje referatas


Įvadas. Bankrotas (istorija). Bankroto priežastys. Tyčinis bankrotas. Tyčinių bankrotų priežastys. Įmonių bankroto valdymo departamentas. Veikla. Veiklos sritys. Įstatymai. Straipsnis. Įstatymo paskirtis. Straipsnis. Pagrindinės šio įstatymo sąvokos. Straipsnis. Pareiškimo teismui dėl bankroto bylos iškėlimo pateikimo pagrindai. AB banko „SNORAS“ bankrotas. Snoro procesas įvykių chronologija. Ekonominis –faktinis banko nemokumas. Išvados. Literatūra.

Taigi, bankrotas yra juridinio asmens arba įmonės žlugimas, kai nebegalima išsimokėti skolų. Yra kelios pagrindinės bankroto priežastys, tokios kaip nepakankamas finansavimas, pagrindinio vadovo mirtis arba liga, nėra vadybinės apskaitos, apgaulė, veiklos perdavimas ir kitos. Viena iš bankroto rūšių yra tyčinis bankrotas, kai prie jo ribos yra privedama tyčia, kai bankrotą nulemia ne verslo nesėkmė, nepasiteisinusi rizika, o tyčiniai įmonės valdymo organų veiksmai, siekiant išvengti įsipareigojimų kreditoriams ( juridinis ar fizinis asmuo, suteikęs, teikiantis arba suinteresuotas įmonei, įstaigai teikti skolon finansus, prekes, paslaugas) vykdymo. Už tyčinį bankrotą yra baudžiama.

  • Microsoft Word 316 KB
  • 2014 m.
  • 16 puslapių (3220 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kamilė
  • Įmonių bankrotas Lietuvoje referatas
    10 - 3 balsai (-ų)
Įmonių bankrotas Lietuvoje referatas. (2014 m. Lapkričio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/imoniu-bankrotas-lietuvoje-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 07:58
×