Įmonių ekonomikos kursinis darbas Paslaugų centras


Ekonomikos verslo planas.

Įvadas. Santrauka. Verslo aprašymas. Iį „Paslaugų centro“ verslo vizija. Iį „Paslaugų centro“ verslo misija. Verslo organizavimas. Verslo planas. Iį „Paslaugų centro“ darbo užmokestis. Darbo užmokesčio išlaidos. Finansai. Reikiamos lėšos ir jų panaudojimas. Paskolos grąžinimas. Paskolos grąžinimo planas. Paslaugų pardavimų prognozė. Kintamų ir pastovių išlaidų prognozė. PVM apskaita. Ilgalaikio turto nusidėvėjimas. Pronozuojama savikaina ir pelnas. Prognozuojama pinigų srautų ataskaita. Prognozuojamas balansas. Projekto analizė. Išvados. Rekomendacijos. Informacijos šaltinių sąrašas.


Siekiant būti finansuojam rizikos kapitalo investuotojų, banko ar asmenų, teikiančių finansinę paramą, verslo plane reikia pristatyti kiekybinę ir kokybinę savo įmonės koncepciją.

Kuriamos įmonės verslo idėja - atidaryti grožio paslaugų centrą, kuris teiks plaukų kirpimo, dažymo, modeliavimo, cheminio sušukavimo ir manikiūro bei pedikiūro paslaugas. Save gerbiantys bei prisižiūrintys žmonės neįsivaizduoja savo gyvenimo be grožio salono, kuriame galima atsipalaiduoti, pamiršti visus rūpesčius bei pasinerti į grožio pasaulį. Šio paslaugų centro teikiamos paslaugos nėra būtiniausios kaip kasdieninės reikmės prekės, todėl įmonė turės stengtis visais įmanomais būdais privilioti ir išlaikyti klientą. Paslaugų centre vyraus maloni, jauki aplinka, kurioje ne tik klientai jausis puikiai ir laukiami, bet ir dirbantis personalas dirbs ne tik dėl uždarbio, bet ir dėl malonumo dirbti geroje aplinkoje ir tenkinti klientų poreikius.

Pagrindinis IĮ „Paslaugų centro“ tikslas - įgyvendinti idėją ir gauti pelną.

sėkmingai ir pelningai dirbti kintančiomis rinkos sąlygomis.

3. pateikti IĮ “PASLAUGŲ CENTRO” paketą, jų sudėtį, pajamų bei išlaidų santykį;

Pageidaujantys dirbti specialistai turi atitinkamus diplomus ir sertifikatus - manikiūrininkė-pedikiūrininkė, aukštos kvalifikacijos kirpėjos. Kadangi manikiūro-pedikiūro, plaukų kirpimo tendencijos greitai kinta, padaryti gražią šukuoseną - labai sudėtingas dalykas, darbuotojai pasiruošę pastoviai mokytis, tobulintis ir kelti kvalifikaciją. Potencialūs mūsų konkurentai - dvi kirpyklos. Kad sumažinti konkurenciją ir pritraukti daugiau klientų, reikės teikti paslaugas, kokių neteikia tos kirpyklos. Tai būtų permanentinis antakių, vokų ir lūpų makiažas, plaukų priauginimas, visažisto paslaugos.

Įmonėje dirbs savininkė, 2 kvalifikuotos kirpėjos, manikiūrininkė-pedikiūrininkė ir buhalterė.

Tiekimas įmonėje vyks be tarpininkų per pasirinktus patikimus didmenininkus. „Paslaugų centre“ bus naudojama tik kokybiška kosmetika. Savininkė pati dalyvaus parodose ir prezentacijose, rinks informaciją apie verslo naujoves ir atradimus, stengsis kiekvienam potencialiam klientui suteikti informaciją apie įmonę ir jos teikiamos paslaugas.

Veiklos pradžiai ir verslo steigimui neužtenka savų lėšų, todėl nuspręsta imti paskolą. Už turimas pajamas bus įsigytos patalpos, kurių vertė įskaitant remontą, bus 18000 €. Ilgalaikio turto planuojama įsigyti už 7500,00 € (žr. 1 lentelę).

2016 metais sausio 2 dieną planuojamas IĮ „PASLAUGŲ CENTRO“ atidarymas. Pagrindiniai tikslai yra plaukų kirpimas, dažymas,  plaukų modeliavimas, vakarinis sušukavimas, kosmetologinių paslaugų, manikiūro ir pedikiūro,  ilgalaikis nagų lakavimas, gelinis lakavimas. IĮ „PASLAUGŲ CENTRAS“ taps patikimas savo klientams, teiks aukštos kokybės paslaugas. Centras sieks pritraukti kuo daugiau klientų, „užkariauti" kuo didesnę rinkos dalį. Kad visa tai pasisektų svarbu suburti draugišką, klientams paslaugų kolektyvą.

Įmonės veiklai pradėti labai svarbu yra parinkti vietą. Patalpų vieta turi būti visiems prieinama, lengavai randama, privažiuojama. IĮ „PASLAUGŲ CENTRĄ“ nuspręsta įkurti Akmenės miesto centre, dviejų kambarių bute, K.Kasakausko g. 8, kur nuolat vyksta žmonių judėjimas, šalia yra Akmenės stotis, įsikūrusios įvairios parduotuvės, netoli Akmenės seniūnija, turgelis. Įmonė bendradarbiaus su įmonėmis, kurios teikia “Kadus”, Keune”, “Loreal”, “Gold Well”, “Rewlon” ir kitų žinomų firmų plaukų priežiūros priemones. Taip pat pasirašys sutartį su kirpimo įrankių gamintoja “Nagavita”. Šis gamintojas siūlo palankias kainas, suteikia produktams garantijas.

Įmonės veiklą planuojama pradėti 2016 metų sausio 2 dieną, bet įmonės kūrimo darbai pradedami jau prieš mėnesį (žr. 2 lentelę).

IĮ „PASLAUGŲ CENTRAS“ dirbs šešias dienas savaitėje nuo 900 val. iki 2000 val. Kad klientai būtų patenkinti teikiamomis paslaugomis, darbuotojai turi dirbti kokybiškai ir atsakingai, o kad visa tai būtų darbuotojams numatoma suteikti geras darbo sąlygas, užmokesčio išlaidos. Kai įmonė pradės gauti pelną, darbo užmokestis keisis pagal darbuotojų darbo apimtį.

 • Ekonomika Verslo planai
 • 2016 m.
 • Lietuvių
 • Daiva
 • 23 puslapiai (4334 žodžiai)
 • Kolegija
 • Ekonomikos verslo planai
 • Microsoft Word 68 KB
 • Įmonių ekonomikos kursinis darbas Paslaugų centras
  10 - 4 balsai (-ų)
Įmonių ekonomikos kursinis darbas Paslaugų centras. (2016 m. Kovo 10 d.). http://www.mokslobaze.lt/imoniu-ekonomikos-kursinis-darbas-paslaugu-centras.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 01:46