Įmonių elektros sistemos kursinis


Įvadas. Profesinių kompetencijų sąrašas. Aprašymo skyrius. Cecho charakteristika. Daviniai projektavimui. Skaičiavimo skyrius. Elektros energijos tiekimo schemos parinkimas. Cecho elektros apkrovų skaičiuotė. Transformatorinės pastotės parinkimas. Transformatoriaus skaičiaus ir galios parinkimas ir skaičiuotė. Skaičiavimo eiga. Cecho magistralinio ir paskirstomojo tinklo skaičiuotė. (laidų, kabelių, paskirstimo skydų ir apsaugų parinkimas). Elektros tinklo skaičiavimas. Elektros tinklo skaičiavimas (įvadai). Apsaugų parinkimas. Automatinių jungiklių parinkimas. Apsaugų parinkimas. Reaktyviosios galios kompensacija. Kondensatorių baterijos parinkimas. Darbų saugos ir aplinkosaugos skyrius. Išvados ir rekomendacijos. Darbo anotacija. Informacijos šaltinių sąrašas.

Šiame darbe yra išnagrinėta, elektros energijos tiekimas šaltkalvystės - presavimo cechui . Visi skaičiavimai buvo atlikti naudojantis paskaitose įgytomis žiniomis, bei papildoma kita literatūra. Šiuos duomenis pateikiau lentelėse skaičiavimo skyriuje. Projektuojant ir parenkant kabelius, spintas bei apsaugas buvo atsižvelgta ir į naujausias elektros įrenginių eksploatacijos ir įrengimo taisyklių reikalavimus. Skaičiavimai atlikti naudojant įvairią literatūrą, žinynus.

Grafinėje dalyje pateikiama cecho plano ir jėgos tinklų, bei skaičiavimo schemos cecho jėgos tinklui brėžiniai.

  • Elektrotechnika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 2762 KB
  • 2013 m.
  • 28 puslapiai (5361 žodžiai)
  • Kolegija
  • Martas
  • Įmonių elektros sistemos kursinis
    10 - 3 balsai (-ų)
Įmonių elektros sistemos kursinis. (2013 m. Spalio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/imoniu-elektros-sistemos-kursinis.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 21:43
×