Įmonių palyginimas Ars-Shipping ir Lietuvos Geležinkeliai


Įvadas. Uab „Ars-Shipping” ir „Lietuvos Geležinkeliai ”įmonių aprašymas. Uab „Ars-Shipping ” aprašymas. Uab „ARS-Shipping” organizacinė struktūra. „Lietuvos Geležinkeliai ” aprašymas. AB „Lietuvos geležinkeliai" Organizacinė struktūra. Tyriamųjų įmonių veiklos palyginimas. Lyginamoji panašumų analizė. Lyginamoji skirtumų analizė. Išvados.

Krovinių gabenimas autotransportu geležinkeliais ir oro transportu,

Paslaugų įkainių apmokėjimas per Lietuvos, Rusijos, Kazachstano ir Europos valstybių.

Įmonės direktorius – organizuoja ir kontroliuoja personalo veiklą, atstovauja įmonę susirinkimuose ar kitokio pobūdžio renginiuose, tvirtina įmonės dokumentus.

Vadybininkai –bendrauja su potencialiais klientais, siūlydami įmonės paslaugas, organizuoja vežimus, reguliuoja vairuotojų darbą, parengia reikalingą dokumentaciją ir pan.

Inžinierius – prižiūri įmonės telekomunikacijos ryšių priemones, remontuoja, atnaujina, tam kad įranga visada būtų pasiruošusi darbui.

Mechanikai – prižiūri įmonės transporto priemones, remontuoja jas, atlieka apžiūras, paruošia transporto priemones prieš kiekvieną reisą.

Vairuotojai –pagrindinis įmonės vykdomos veiklos veiksnys. Būtent jie vykdo pagrindinę įmonės veiklą – atlieka vežimus transporto priemonėmis

Lietuvos Geležinkeliai milžiniška įmonė joje dirba apie 10 000 darbuotojų, o Ars Shipping smulkesne joje dirba tik 100 darbuotojų.

Kaip matome, abejos įmonės yra pakankamai panašios: suinteresuotos į savo maksimalią veiklos plėtrą, tai atspindi jų strateginiai veiklos planai, joms rūpi jų darbuotojai. Tačiau reikėtu pastebėti kad ryškiausias skirtumas yra tai, jog Lietuvos Geležinkeliai yra suinteresuoti vežti ir krovinius ir keleivius tuo tarpu Ars shipping veža tik krovinius. Lietuvos Geležinkeliai yra valstybės kontroliuojama įmonė o Ars shipping privati įmonė.

  • Microsoft Word 362 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (968 žodžiai)
  • Universitetas
  • Liza2
  • Įmonių palyginimas Ars-Shipping ir Lietuvos Geležinkeliai
    10 - 4 balsai (-ų)
Įmonių palyginimas Ars-Shipping ir Lietuvos Geležinkeliai. (2015 m. Gruodžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/imoniu-palyginimas-ars-shipping-ir-lietuvos-gelezinkeliai.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 04:09
×