Įmonių sandėliavimo sistemų analizė


Įmonių sandėliavimo sistemų analizė. Išvados lieteratūros sąrašas. Ad rem lez. Krovinių pervežimas ir tarptautinis ekspedijavimas - pagrindinė ad rem transport veikla. AD REM LEZ - logistikos paslaugos Klaipėdoje. Teikiamos AD REM LEZ paslaugos Klaipėdos uoste. AD REM Group konkurenciniai pranašumai. Sandėliavimas ir krova. Apie vpa logistics. Klaipėdos konteinerių terminalas. Klaipėdos konteinerių terminalas kkt. KKT yra dviejų terminalų Klaipėdos uoste operatorius. Ro – Ro ir generalinių krovinių terminalas. Ro Ro kroviniai.


Šiame darbe yra išanalizuotos 3 įmonės. Jų teikiamos paslaugos, aprašytos sandėliavimo sistemos, smulkiai aprašyti įmonių apibūdinimai, jų sandėliuojama produkcija, kokiomis transporto priemonėmis įmonė užsiima krovinių transportavimu, kur transportuojamos prekės. Aprašytos sandėliavimo sistemos, kurios yra naudojamos konkrečioje įmonėje.

Atvirosios krovinių saugojimo aikštelės 10 000 m2 ir nuomojamos administracinės patalpos logistikos centro klientams 1000 m2..

Įmonei greitai bus 10 metų, pramonės gatvės pradžioje, pirmieji sandėliai, viename sandėlyje yra 3-4 klientai, o sandėlis atidarytas buvo 2008 metais, du metus finansavo Vilnius. 3200 m2 sandėlis, vieta buvo pasirinkta čia, nes įmonei reikėjo geležinkelio atšakos. 90 procentų produkcijos išvažiuoja į Rytų rinką. Įmonė užsiima tokiomis veiklomis kaip vežimu, krovimu, pakavimu, etikečių klijavimu, pervežimais. Didžioji dalis pajamų yra gaunama iš pakrovimų ir iškrovimų. Įmonėje dirba 5-6 vadybininkai ir 1 direktorius. Autokaro didžiausias svoris 5 tonos. Visi vilkikai parduoti. Per dieną iš įmonės iškeliauja 10, 20 ar 50 siuntų. Sandėlyje yra naudojama „Ekvinox“ programa. Gabenama visomis transporto rūšimis. Pilni sandėliai prekių yra geriau, nes tokiu atveju lengviau juda krovinys. Geležinkelio bėgiai prie pat rampos. Jei reikia dirba ir šeštadieniais, visą parą nedirba. Visa įmonės veikla yra apdrausta. Pagrindinės problemos: apgadintos prekės, sumaišyti užsakymai. Jei kyla problemų su kroviniu atšaukiama visa partija. Kameros sandėlyje sudėtos, nes kraunant siuntą yra perskaičiuojami kroviniai, kad netrūktų prekių. Produkcija dažnai atnaujinama.

konsultuoja klientus jūrinių konteinerių gabenimo bei su tuo susijusių paslaugų klausimais.

Primas pastatytas šaldytuvas svėrė 11000 tonų. Įdiegta kiemo valdymo programa, transporto priemonei neatvažiavus laiku yra skiriama bauda. Kiekvienas vilkikas laukia savo laiko. Pagrindinis ofisas įsikūręs kryžgatvio g. 6. Matomos perspektyvos plėsti uostą link marių. Įmonės teritorija stebima vaizdo kameromis, visur įeiti galima ne visiems, skirstoma pagal kompetencijas. Sandėlyje užuolaidomis atskirta 3 kategorijos produkcija. Įmonė taip pat turi NATO produkcijos sertifikatą. Šaldytuvų temperatūra siekia (- 25 0C) ir yra ne mažesnė kaip (- 18 0C), tam, kad ten įeitų ir galėtų dirbti darbuotojai būna apsivilkę specialią aprangą. Kartą į savaitę sandėliuose valomos dulkės, o grindys plaunamos kiekvieną dieną. Ant padėklų telpa po 6 eiles krovinių, kiti padėklai būna nestandartiniai. Konteineriuose temperatūra siekia (- 20 0C). Įrengtos amoniako talpyklos, taip pat dušai apsiprausimui įvykus nelaimei. Įrengtas intermodalinis terminalas, ant krovinių surašytos datos, prekės yra ilgai saugomos, o ant broko klijuojamos raudonos etiketės. Įdiegta „Ekvinox“ sandėlio valdymo programa.

70 % produkcijos sudaro šaldyta 20 % sausa 10 % šakės, akėčios. Visi procesai yra nuodugniai tikrinami.

Įmonėse teikiamos tokios paslaugos kaip: konsultavimas muitinės klausimais; muitinės procedūrų kontrolė; sandėliavimas ir krova; agentavimas; negabaritinių krovinių sandėliavimas, krovinių iškrovimas, pakrovimas, markiravimas.

  • Microsoft Word 44 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (2795 žodžiai)
  • Kolegija
  • Justas
  • Įmonių sandėliavimo sistemų analizė
    10 - 2 balsai (-ų)
Įmonių sandėliavimo sistemų analizė. (2017 m. Gruodžio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/imoniu-sandeliavimo-sistemu-analize.html Peržiūrėta 2019 m. Birželio 27 d. 11:04
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema