Įmonių socialinė atsakomybė Maxima


Įmonės šūkis. Darbo principai. Socialinė atsakomybė darbuotojams. Privalumai darbuotojams su AČIŪ kortele. Partnerių nuolaidos darbuotojams. Konkurencingas atlyginimas. Vasaros stovyklos vaikams. Apmokymai ir seminarai. Maximalisto programa. Biblioteka darbuotojams. Įmonės renginiai. Apdovanojimai. Nemokamas autobusas į MAXIMĄ BAZĘ. Atsakingas verslas. Jaunųjų talentų konkursas. Dainų dainelė. Rėmimo veikla. Išsipildymo akcija. Maisto bankas. Mamų unija. Vietos bendruomenių rėmimas. MAXIMA LT remia šias organizacijas. Apie viską pagalvota.

Įvadas Trumpas įmonės apibūdinimas Misija Vizija Įmonės šūkis Darbo principai Soialinė atsakomybė darbuotojams Atsakingas verslas.

Darbuotojams, kurie naudojasi AČIŪ kortele, taikomos išskirtinės sąlygos perkant visose MAXIMA parduotuvėse.

Kasmet darbuotojams dovanojamos jau tradicinėmis tapusios, neužmirštamos vasaros ir žiemos šventės, kuriose dalyvauja virš 1000 žmonių.

Būdama verslo lydere, MAXIMA yra ir aktyvi visuomenės gyvenimo dalyvė. Įmonė nuosekliai siekia savo prioritetinio tikslo - būti patikima ir atsakinga bendrove, kuri natūraliai įsilieja į bendrovės gyvenimą, išskirtinį dėmesį skiria vaikų ir jaunimo švietimo bei ugdymo projektams. Projektai ir programos: Mokinių pažangumo programa MAXIMALISTAS.

Jaunųjų talentų konkursas pradėtas organizuoti 2003m. Konkurse dalyvauja talentingi ir gabūs Lietuvos bei Latvijos moksleiviai. Konkurso dalyviai varžosi penkiose srityse: sporto, kūrybos ir meno, muzikos , mokslo ir visuomeninės veiklos. Konkurso nugalėtojams MAXIMA moka pagrindines bei skatinamąsias stipendijas visus mokslo metus.

MAXIMA, tradiciškai remia kasmet vykstančią „ Išsipildymo akciją“, kurioje surinktos lėšos yra skiriamos sunkiai sergantiems vaikams.

Taip pat prisideda prie nuolatos vykstančios labdaros ir paramos fondo „ Maisto bankas“ akcijos, kurios metu prekybos centrų lankytojai kviečiami nupirkti ilgai negendančių maisto produktų ir paaukoti juos alkstantiems.

MAXIMA siekia tapti patikima ir atsakinga bendrove, kuri rūpinasi savo įmonėje dirbančiais darbuotojais, klientais, visuomene ir aplinka.

  • Sociologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 4614 KB
  • 2014 m.
  • 29 puslapiai (851 žodžiai)
  • Aušra
  • Įmonių socialinė atsakomybė Maxima
    10 - 4 balsai (-ų)
Įmonių socialinė atsakomybė Maxima. (2014 m. Rugpjūčio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/imoniu-socialine-atsakomybe-maxima.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 19:18
×