Įmonių socialinė atsakomybė referatas


Įvadas. alita“ įmonės veiklos apibūdinimas. Socialinės atsakomybės iniciatyvų įgyvendinimas ,,alitos" įmonėje. Išvados. Literatūros sąrašas.

Įmonių socialinė atsakomybė (ĮSA) - tai veiklos principai, pagal kuriuos įmonės savanoriškai siekia socialinių ir aplinkosaugos tikslų, taip atsižvelgdamos į visų suinteresuotųjų pusių (vartotojų, darbuotojų, bendruomenės, verslo atstovų, valdžios, visuomenės ir kt.) interesus. Įmonės, veikdamos pagal socialinės atsakomybės principus, ne tik laikosi nustatytų įstatymų, tarptautinių normų ir etikos standartų, tačiau taip pat puoselėja pagarbą žmogui, visuomenei ir gamtai.

1999 m. įsigyta nauja įranga, kuri dar aukščiau iškėlė bendrovės kokybės kartelę ir garantavo produkcijos kokybės stabilumą.

2009 m. išlaikant ilgametes tradicijas įmonė reorganizuota ir tapo AB ĮMONIŲ GRUPĖ ALITA.

Įmonių grupėje “ALITA” remdamiesi unikaliomis žiniomis ir gamybos patirtimi, kuriame aukštos kokybės alkoholinius gėrimus ir formuojame jų vartojimo kultūrą.

Esame kurianti įmonė, perėmusi senas gamybos tradicijas ir tobulinanti jas pagal šių dienų reikalavimus. Mes didžiuojamės „Alitos“ produktų istorija ir kuriame naują, atverdami ją pasauliui.

Siekiame, kad mūsų klientai jaustų patirtį, žinias ir dėmesį, kurį skiriame kurdami savo produktus.

Šiuo metu rinka yra gana judri. Tai susiję su vartotojų perkamosios galios padidėjimu ir didesnių finansų skyrimą ne tik būtinosiom prekėms ir poreikiams. Turėdama įmonė stiprią konkurencinę galią, tikisi ateityje:

Jei situacija rinkoje keistųsi nepalankiai, egzistuoja sekančios alternatyvos:

Jei prastės įmonės konkurencinė galia, bus stengiamasi išsilaikyti rinkoje mažinant sąnaudas, bandoma išvengti nuostolių, susijusių su išėjimu iš rinkos.

Įmonės AB „Alita“ konkurencinė galia gerės aktyvinant marketinginę veiklą, neatsiliekant nuo rinkos tempų, gerinamas įmonės įvaizdis, taikomos pardavimus skatinančios priemonės.

Siekis net išrankiausiems vartotojams pasiūlyti tai, ko daugelis gamintojų negali.

SILPNYBĖS:1. Riboti gamybiniai pajėgumai.2. Lėtas tvirtinimasis į užsienio šalių rinką.3. Pernelyg didelės gamybos išlaidos.4. Mažas dėmesys naujiems darbuotojams.5. Didelė naujų darbuotojų kaita.6. Mažos stovėjimo aikštelės.

Įmonėje „Alita“ yra skiriamas per mažas dėmesys naujiems darbuotojams, tai vyksta dėl to, kad įmonė nėra susikoncentravusi išlaikyti savo turimus darbuotojus. Nors nededa didelių pastangų išlaikyti darbuotojų( dalis jų nepatenkinta darbo užmokesčio dydžiu ir gana kenksmingomis darbo sąlygomis), tačiau ilgesnį laiką įmonėje pradirbusiems darbuotojams yra sudarytos puikios sąlygos ir galimybės nuolat tobulėti ir kelti profesinę kvalifikaciją. Darbuotojai siunčiami į įvairius mokymus, seminarus, kuriuose gali įgyti daugiau žinių ir tobulėti, kaip savo srities specialistai. Nors darbas šioje įmonėje neatrodo patrauklus atsižvelgiant į darbo užmokestį ir kenksmingas darbo sąlygas, tačiau su darbuotojais čia elgiamasi pagarbiai, jie nėra apgaudinėjami ir jų teisės nepažeidžiamos.

  • Ekonomika Referatas
  • Microsoft Word 38 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (2034 žodžiai)
  • Kolegija
  • Rasius
  • Įmonių socialinė atsakomybė referatas
    10 - 8 balsai (-ų)
Įmonių socialinė atsakomybė referatas. (2015 m. Lapkričio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/imoniu-socialine-atsakomybe-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 08:13
×