Įmonių turto draudimo „BTA“ ir AB „Lietuvos draudimas“ lyginamoji analizė


Įvadas. Draudimo bendrovių istorija bei vykdoma veikla. Draudimo rūšies apibūdinimas. Draudimo bendrovių palyginamoji analizė. KASKO draudimo sąvokos. Draudimo objektai. Draudžiamijeji įvykiai. Nedraudžiamieji įvykiai. Draudimo įmokos. Draudimo išmokos. Išvados ir rekomendacijos dėl draudimo bendrovės pasirinkimo. Literarūros sąrašas.

Išanalizavus UAB „BTA“ ir UAB „Lietuvos draudimas“ draudimo bendrovių sutarčių taisykles pastebėjau, kad tiek viena, tiek kita draudimo bendrovė turi savo privalūmų ir trūkumų. Iš esmės jos teikia tokias pačias paslaugas, panašiai skaičiuoja įmokas ir išmokas, labai panašūs draudžiamieji ir nedraudžiamieji įvykiai, panašiai taiko drausminės nuobaudas. Tačiau jie turi ir skirtumų.

Atlikus palyginamąją draudimo bendrovių analizę tarp UAB „BTA“ ir UAB „Lietuvos draudimas“, manau, kad UAB „Lietuvos draudimo“ numatytos sutaties sąlygos yra palankesnės draudėjui, negu sąlygos, kurios numatytos UAB „BTA“draudimo bendrovės sutartyje. UAB „Lietuvos draudimas“ siūlo daugiau papildomai atlyginamų išlaidų. UAB „BTA“ taisyklėse nurodoma, kad draudėjui nesumokėjus draudimo įmokos sutartyje numatytu laiku draudėjas moka 0,02% delspinigių už kiekvieną pradelstą dieną, UAB „Lietuvos draudimas“ delspinigių neskaičiuoja.

  • Microsoft Word 54 KB
  • 2014 m.
  • 15 puslapių (4105 žodžiai)
  • Kolegija
  • Inesa
  • Įmonių turto draudimo „BTA“ ir AB „Lietuvos draudimas“ lyginamoji analizė
    10 - 3 balsai (-ų)
Įmonių turto draudimo „BTA“ ir AB „Lietuvos draudimas“ lyginamoji analizė. (2014 m. Lapkričio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/imoniu-turto-draudimo-bta-ir-ab-lietuvos-draudimas-lyginamoji-analize.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 07 d. 03:22
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!