Imonių valdymas


Įvadas. Įmonių valdymo organai. Įmonių nuosavybė. Valdymas, kontrolė, atsakomybė. Kitų veiklos rūšių įmonių valdymo specifika. Įmonės personalo valdymas. Darbo užmokesčio tvarkymas. Žmogiškųjų išteklių planavimas. Pagrindiniai personalo valdymo principai. Strateginis įmonės valdymas. Strateginis valdymas. Strateginis planavimas. Valdymo funkcijos samprata ir struktūra. Planavimo sistema. Planavimo esmė. Organizacinė valdymo sistema. Organizavimo funkcijos samprata ir jos etapai. Motyvavimo sistema. Motyvavimo esmė ir tikslai. Kontrolės sistema. Kontrolės esmė ir tikslai. Programinė įranga įmonės sistema. Programinė įranga, įmonės parengimas. Išvados. Literatūra.

Visais atvėjais verslas teikia malonumą, nes jis nuolat skatina žmogų mąstyti, reikalauja visų proto pastangų ir atsidavimo norint atsakyti į šimtus klausimų – nuo smulkiausių dalykų iki principinių. Tam reikia ruoštis, mokintis ir žinoti kas yra valdymas ir kokiais būdais jis galimas.

Valdymo sėkmę lemia kokybė, o kokybę pasiekia žmonės, todėl prieš imantis vadovaujančių pareigų ar steigiant įmonė, yra tikslinga nuo pat pradžių susidaryti viziją, kaip bus dirbama, ko bus siekiama, kaip bus pasidalijamas darbas įmonėje, nes nuo to priklauso darbų įgyvendinimo greitis ir kokybė. Valdymo sprendimų priėmimas – bet kurios įmonės valdymo sudėtinė dalis. Tai vienas esminių vadovų veiklos elementų, nes vadovo sugebėjimas priimti valdymo sprendimus labai įtakoja sėkmingą įmonės funkcionavimą ir vystymąsi.

  • Vadyba Referatas
  • Microsoft Word 351 KB
  • 2014 m.
  • 16 puslapių (3157 žodžiai)
  • Imonių valdymas
    10 - 1 balsai (-ų)
Imonių valdymas. (2014 m. Birželio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/imoniu-valdymas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 23:57
×