Įmonių valdymo pagrindai


Vadybos referatas. Įvadas. Organizacijos charakteristika. Verslo idėjų generavimas ir rūšiavimas. Produkto idėjos vystymas. Gamyba. Gamybos technologinis procesas ir patalpos. Produkto pateikimas rinkai. Transportas. Išvados. Literatūra.


Mes pasirinkome Proto Šturmo metodą todėl, kad lengviausia sumąstyti daug idėjų ilgai negalvojant. Ilgai svarstant idėjas gali prieiti prie nulinio rezultato, nes gali išsikelti per didelę kartelę.

Sugeneruotos mažiau negu 30 idėjų yra jos išrūšiuojamos. Likę mažiau negu 30 idėjų yra išanalizuojamos, jų per pus sumažėja. Išplėtotos idėjos yra testuojamos menamojoje rinkoje ir galiausiai lieka 1 – 4 variantai. Mūsų idėja parinkta daugumos balsavimu. Padiskutavę apie idėjas ir atlikę idėjų vertinimą pagal kriterijus pasirinkome vieną pagrindinę idėją.

Ši gertuvė skirta dykumose gyvenantiems žmonėms, kur vanduo yra labai brangus, tokios gertuvės išgelbėtų daug gyvybių ir padėtų išspręsti viena opiausių problemų pasaulyje, neužteršto vandens trūkumas.Virtualios realybės akiniai

Virtualios realybės akiniai, nukelia jus į vandenyną su delfinais arba Žalgirio mūšio sūkurį.

Tai būtų puikus pasirinkimas vairuotojams, kurie atveža kitus švęsti, o patys laukia šventėje, taip jie galėtų būti kartu nenuobodžiaudami.

Tai šių egzotinių vaisių pakaitalas kuris galėtų atstoti šios vaisius, nes šias sultys būtų galima gaminti tiesiai toje šalyje kur jos auga. Taip būtų prailginamas jų galiojimo laikas, ir sumažinami gabenimo kaštai.

Rambutanų vaisių sultys -tai šių egzotinių vaisių pakaitalas kuris galėtų atstoti šios vaisius, nes šias sultys būtų galima gaminti tiesiai toje šalyje kur jos auga. Taip būtų prailginamas jų galiojimo laikas, ir sumažinami gabenimo kaštai. Mes pagrindinį dėmesį skirsime įsiūlėti Norfos prekybos centrui ją pardavinėti.

Norfos mažmenos“ savininkai kartu su partneriais sėkmingai vysto vaistinių verslą. 2006 m. įsteigta UAB „Norfos vaistinė“ 2014 metais valdė 85 „N“ vaistines 52 šalies miestuose, iš jų 8 vaistines Vilniuje, 5 Kaune, po 4 Panevėžyje ir Šiauliuose, 3 Klaipėdoje."Norfos mažmena" priklauso "Norfos" įmonių grupei, ir kartu su bendrove "Rivona", sudaro grupės branduolį. „Norfos“ įmonių grupei priklauso tokie privatūs prekės ženklai kaip „Gar2“, „Kolumbo“, „N“, „Onex“, „Piemenėlio“, „Pieno rojus“, „Effa“, „Riwa“, „Rivona“. Šiais ženklais žymimos didžiausią paklausą turinčios prekės.

Šį produktą reikia siūlyti rinkai, nes dažnai keliauti po įvairias egzotines šalis smagu ne tik dėl to, kad į valias galima lepintis saule pajūryje ar plaukioti melsvai žydrame vandenyje. Bet ir todėl ,kad jūs čia būtinai privalote paragauti ir įvairiausių gaivinančių egzotinių vaisių. Dauguma šių egzotinių vaisių mūsų šalyje yra gana retai sutinkami. Ir kartais jos rasti prekybos centruose tiesiog neįmanoma. Šis vaisius laikomas vienu skaniausiu vaisiu pasaulyje. O sultys taip pat tokio pat gero skonio. Jis turi gana neįprasta formą Lietuvoje parduodamiems vaisiams. Šio vaisiaus forma man asmeniškai primena ką tik nukritusi kaštoną tik, kad jis yra rudas. Dėl šios priežasties dauguma žmonių vien dėl mūsų kraštui ne būdingos formos turėtų daugumą žmonių šiomis sultimis turėtų susidomieti daug žmonių kurie norėtų paragauti šio vaisiaus.

Šiam tikslui Norfos įmonių grupei reikėtų pasitelkti vieną savo pagrindinių branduolio įmonių „Rivona“, kuri galėtų rūpintis šios produkto logistikos kaštais, kurie apima produkto parsigabenimą, saugojimą, įsigijimą ir kitus mažiau svarbius dalykus.

Įmonės rivonos pagrindinis uždavinys prekės įvežimas į šalį. Ši įmonė galėtų pasitelkti savo turimas transporto priemones

Viena pagrindinių naudų vartotojuiteikiamų verčių yra ta, kad vartotojas gauna galimybę įsigyti dar niekada nesutiktų sulčių produktą, kuris jam gali sukelti visiškai naujus pojūčius kurių jis dar nėra patyręs. Sekanti nauda vartotojui, kad jis gauna galimybę rinktis,iš dar gausesnės sulčių gamos. Dar viena iš naudingų savybių šio produkto šis vaisių sultys turi daug vitamino C, kalio, azoto, magnio, kalcio, fosforo, geležies. Manoma, kad šios sultys puikiai valo organizmą. Vartotojas gali praplėsti savo naudojamų prekių asortimentą, arba jį pakeisti nauja preke.

 • Vadyba Referatai
 • 2015 m.
 • Lietuvių
 • Edvinas
 • 25 puslapiai (3950 žodžių)
 • Universitetas
 • Vadybos referatai
 • Microsoft Word 1771 KB
 • Įmonių valdymo pagrindai
  10 - 8 balsai (-ų)
Įmonių valdymo pagrindai. (2015 m. Gruodžio 28 d.). http://www.mokslobaze.lt/imoniu-valdymo-pagrindai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 04:11