Įmonių valdymo pagrindų grupinis darbas Velotaksi


Atrinktos verslo idėjos charakteristika. Naudos pirkėjui-klientui nustatymas. Žmonių išteklių poreikio skaičiavimas. Kainos ir pajamų nustatymas. Vartotojo elgsenos. Sąnaudų ir nenuostolingumo taško skaičiavimas. Produkto priėmimas. Simbolinis pavaizdavimas ir pardavimo bei rėmimo priemonių nustatymas. Darbo išvados.

1. Verslo idėjų generavimas ir rūšiavimas:

Pritaikius proto šturmo metodą sugalvojome šias idėjas:

 Prekių spausdinimo paslauga naudojant 3D spausdintuvą.

 Velotaksi gamyba pardavimui.

 Velotaksi paslaugų teikimas.

 Nešiojamųjų kompiuterių, naujausių technologiškai bei naujausių rinkoje, dalių (baterijų, pakrovėjų ir t.t.) pardavimas.

 Visiškai suyrančios bei ekologiškos rašymo priemonės sukūrimas.

Iš šių idėjų vienbalsiai išsirinkome velotaksi paslaugų siūlymą, nes ši idėja yra inovatyvi, realiausia, lengviausiai įgyvendinama bei mes turime specialybinių žinių tai įgyvendinti be didesnės pagalbos.

2. Atrinktos verslo idėjos charakteristika:

Esmė: nupirkti kelis velotaksi ir Lietuvos, o vėliau ir užsienio kurortiniuose miestuose siūlyti taksi paslaugą, kuri apjungia visų turistų naudojamų transporto priemonių privalumus:

Gali važiuoti ten, kur važiuoja dviračiai, pavyzdžiui dviračių takais, taip pat ir ten, kur neleidžiama važiuoti paprastiems automobiliams ar motoroleriams, nes tai- elektra varoma triratė transporto priemonė, priskiriama elektromobilių kategorijai ir dėl to turinti daug išimčių.

Paskirtis: turistus bei visus paslaugos naudotojus nuvešti iš taško A į tašką B.

Naujumas: kolkas mūsų bei daugelio šalių kurortuose tokia priemonė nenaudojam

  • Vadyba Savarankiškas darbas
  • Adobe PDF 902 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių
  • Anonymous
  • Įmonių valdymo pagrindų grupinis darbas Velotaksi
    10 - 9 balsai (-ų)
Įmonių valdymo pagrindų grupinis darbas Velotaksi. (2015 m. Lapkričio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/imoniu-valdymo-pagrindu-grupinis-darbas-velotaksi.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 23:08
×