Įmonių vizijos, misijos, tikslų formuluotės, vertybės, politika ir atsakomybė


Organizacijos vizijos , misijų ir tikslų analizė. Išanalizuoti 2 įmonių vizijas , misijas , tikslų formuluotes , vertybes , politiką ir atsakomybę. Darbo uždaviniai Išanalizuoti vizijos , misijos ir tikslų formulavimo ypatumus. Sulyginti tos pačios įmonės konkurentus pagal vizijas , misijas ir tikslų formuluotes. Įmonių vizijos , misijos ir tikslų samprata. Įmonių vizijos , misijos , tikslų analizė. UAB „ Naresta “ misija –. UAB „ Naresta “ vizija. UAB „ Naresta “ tikslas. UAB ,, Audimta ” Misija –. UAB ,, Audimta ” Vizija –. UAB ,, Audimta ” Tikslai. Analizuojamų įmonių konkurentai UAB ,, Projektų centras ”. UAB „ Projektų centras “ Vizija. UAB „ Projektų centras “ Misija. UAB „ Projektų centras “ Tikslai. UAB ,, Gintaro Baldai “. UAB „ Gintaro baldai ” Vizija. Įmonės vizija suformuluota tinkamai. UAB „ Gintaro baldai ” Misija. Misijos formuluotė yra teisinga. UAB „ Gintaro baldai ” Tikslas.


Misija – tai bendriausi suformuluoti įmonės tikslai. Misija skirta paaiškinti kokiu verslu organizacija verčiasi, kodėl tai turėtų būti priimtina visuomenei.

UAB „Naresta“ – tai viena iš stipriausių statybų ir projektavimo įmonė, sėkmingai dirbanti ir savo veiklą plėtojanti jau 20 metų. Pradėjus darbus su specialistais projektuotojais, kurių tarpe nuolat savo įgūdžius įvairiose parodose, seminaruose bei konferencijose tobulinantys architektai, inžinieriai, pasyvaus namo planuotojai, konstruktoriai, viešųjų pirkimų specialistai.

UAB „Naresta“ misijos formuluotė yra teisinga ( sudaryta iš vieno sakinio, kuris yra aiškus, konkretus ir trumpas).

2016 m. vizija: Mes - dirbame ne tik Lietuvoje, Mes - vertinami savo srities profesionalai, Mes - ne tik kuriam galimybes, bet ir jas įgyvendinam.

UAB „Naresta“ vizija nėra suformuluota tinkamai. Formuluotė turėtų skambėti panašiai taip: Siekti didesnio pripažinimo užsienyje, esant kokybiškų projektų rengimo lyderiais Lietuvoje. Ne tik kurti galimybes, bet ir jas įgyvendinti.

UAB „Naresta“ tikslo formuluotė nėra visiškai aiški ir konkreti. Įmonės tikslai turi būti sunumeruoti, aiškūs, konkretūs, orientuoti į vizijos įgyvendinimą. Kadangi įmonė yra neabejinga aplinkosaugai, reikėtų tai pabrėžti formuluojant tikslus. Įmonės tikslų formuluotė turėtu skambėti taip:

Vizijos formuluotė yra neteisinga. Įmonės ateities siekiai nėra aiškūs, vizijos formuluotė yra per ilga, per plati. Teisinga formuluotė galėtų skambėti taip:

Tapti konkurencinga ir pelninga įmone, kuriančia ir prekiaujančia inovtyviais, ergonomiškais ir ekologiškais baldais.

Tapti lydere tarp įmonių gaminančių ir prekiaujančių inovatyviais, ekologiškais ir ergomoniškais baldais.

Bendrovės „Audimta” tikslų formuluotė yra teisinga. Tačiau derėtų nepamiršti įtraukti tikslo kuris aprašytų tolimesnį bendrovės rūpinimąsi aplinkosauga ( pvz.: Toliau plėsti savo veiklą orientuojantis į aplinkosaugą).

  • Vadyba Analizė
  • Microsoft Word 27 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (1454 žodžiai)
  • Kolegija
  • Saimonas
  • Įmonių vizijos, misijos, tikslų formuluotės, vertybės, politika ir atsakomybė
    10 - 3 balsai (-ų)
Įmonių vizijos, misijos, tikslų formuluotės, vertybės, politika ir atsakomybė. (2017 m. Balandžio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/imoniu-vizijos-misijos-tikslu-formuluotes-vertybes-politika-ir-atsakomybe.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 14:51
×