Importas ir eksportas x įmonėje


Popieriaus eksportas i uzsieni referatai. Importas ir eksportas referatai. Lietuvos eksportas ir importas 2011-2012. Eksporto planas x imonėje. Importo ir eksporto dinamika.

Įvadas. Teoriniai užsienio prekybos aspektai. Tarptautinės prekybos samprata. Importo samprata. Eksporto samprata. Tarptautinės prekybos nauda, ekonominės prielaidos, formos, reguliavimas. Uab „x“ importo procedūros. Komplektuojančių detalių importo procedūra iš indijos. Importo dinamika. Uab „x“ eksporto procedūros. Kompresorių eksporto į rusiją procedūra. Eksporto dinamika. Uab „x“. Importo - eksporto dinamika mėn. Išvados. Literatūra.

Tarptautinė prekyba yra vienas svarbiausių ir dinamiškiausių pasaulinio ūkio globalizacijos veiksnių. Dabartinėmis sąlygomis kiekvienos šalies ekonomika tampa vis atviresnė ir valstybė turi atsižvelgti į procesus, vykstančius vidaus ir užsienio šalių ekonomikoje. Tam, kad šalys galėtų sparčiau vystytis, didinti savo išteklių našumą, plėsti savo bendrą gamybos apimtį, bei vystyti specializaciją, jos būtinai turi prekiauti su užsienio valstybėmis, nes prekiaudamos viena su kita gali įsigyti prekių žemesnėmis kainomis negu gamindamos tokias pat prekes savo šalies viduje. Taigi kiekviena šalis iš prekybos stengiasi patirti naudą.

1.Prekyba vyksta už valstybės sienų tarp dviejų ir daugiau valstybių ir tampa šalies socialinės ir ekonominės politikos objektu.

2.Naudojamos įvairios valiutos su joms būdingais valiutų kursų svyravimais.

Esminės dvi užsienio prekybos sudedamosios dalys yra importas (prekių ir paslaugų įvežimas į šalį) ir eksportas (prekių ir paslaugų išvežimas į kitas šalis). Todėl ši tema yra ir bus aktuali tol, kol šalys prekiaus, nes vykstant tarptautiniams mainams šalys gali didinti savo ekonomikos galią ir kartu pagerinti šalies pragyvenimo lygį. Lietuvos gerovė ir šalies ekonominis augimas priklauso nuo užsienio prekybos.

Darbo objektas - importo ir eksporto procedūros.

Darbo tikslas – išnagrinėti UAB „x“ importo ir eksporto procedūras. Darbo tikslui pasiekti iškelti šie uždaviniai:

1.Išnagrinėti tarptautinės prekybos teorinius aspektus;

2.Išnagrinėti UAB „x“ importo procedūras;

3.Išnagrinėti UAB „x“ eksporto procedūras;

4.Atlikti UAB „x“ 2011 – 2012 metų sausio-spalio mėn. importo ir eksporto dinamikos analizę.

  • Microsoft Word 52 KB
  • 2013 m.
  • 18 puslapių (4670 žodžiai)
  • Universitetas
  • Evelina
  • Importas ir eksportas x įmonėje
    10 - 3 balsai (-ų)
Importas ir eksportas x įmonėje. (2013 m. Gegužės 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/importas-ir-eksportas-x-imoneje.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 07:09
×