Importuojamoms prekėms taikomo atleidimo nuo muitų Europos sąjungos teisinio reglamento nagrinėjimas


Įvadas. Europos sąjungos teisinis reglamentas 1186/. Atleidimas nuo importo muitų. Įprastinę gyvenamąją vietą keičiančių ir iš trečiosios šalies į Bendriją persikeliančių fizinių asmenų asmeninis turtas. Santuokos pagrindu įvežamos prekės. Paveldėtas asmeninis turtas. Moksleivių ar aukštųjų mokyklų studentų apranga, mokymosi priemonės ir namų apyvokos daiktai. Nedidelės vertės siuntos. Siuntos, kurias vienas fizinis asmuo siunčia kitam fiziniam asmeniui. Ilgalaikis materialusis turtas ir kita įranga, importuojami perkėlus veiklą iš trečiosios šalies į Bendriją. Bendrijos ūkininkų gauti produktai ūkyje, esančiame trečiojoje šalyje. Sėklos, trąšos ir produktai dirvos bei pasėlių priežiūrai, kuriuos įveža trečiųjų šalių žemės ūkio produktų gamintojai ketindami juos naudoti ūkiuose, besiribojančiuose su tomis šalimis. Prekės keleivių asmeniniame bagaže. Švietimo, mokslo ir kultūros medžiaga, mokslo prietaisai ir aparatai. Bandomieji gyvūnai ir tyrimams skirtos biologinės bei cheminės medžiagos. Žmogaus kilmės terapinės medžiagos ir kraujo grupės bei audinių tipų nustatymo reagentai. Prietaisai ir aparatai, skirti medicininiams tyrimams, ligų diagnozavimui ar medicininiam gydymui. Labdaros ir filantropijos organizacijoms skirtos prekės akliesiems ir kitiems neįgaliesiems skirti daiktai. Garbės apdovanojimai ar ženklai. Degalai ir tepalai sausumos motorinėse transporto priemonėse ir specialiose talpyklose. Baigiamosios nuostatos. Išvados. Sąvokos. Priedai.

Tyrimo aktualumas. Dauguma įmonių ar fizinių asmenų savo veikloje susiduria su poreikiu importuoti kokią nors prekę ar produktą patiriant kuo mažesnius kaštus. Būtent dėl siekio sumažinti kaštus visi ieškome būdų, kaip įsigyti ir importuoti prekę ar produktą kuo pigiau ir uždirbti kuo daugiau, todėl būtina išnagrinėti importuojamoms prekėms taikomo atleidimo nuo muitų Europos Sąjungos teisinio reglamento (ES reglamentas 1186/2009 )

Tyrimo problema. Kokie yra importuojamoms prekėms atleidimai nuo muitų ES ?

Tyrimo objektas. Atleidimai nuo muitų importuojamoms prekėms.

Tyrimo tikslas. Išnagrinėti importuojamoms prekėms taikomo atleidimo nuo muitų Europos Sąjungos teisinio reglamento (ES reglamentas 1186/2009 ).

Tyrimo uždaviniai. Šio rašto darbo pagrindiniai uždaviniai yra šie:

Išnagrinėti ES teisinį reglamentą 1186/2009;

Išgryninti importuojamų prekių atleidimą nuo muitų;

Išsiaiškinti kodėl nagrinėjamas reglamentas yra svarbus.

  • Ekonomika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 1079 KB
  • 2014 m.
  • 22 puslapiai (4987 žodžiai)
  • Universitetas
  • Šarūnas
  • Importuojamoms prekėms taikomo atleidimo nuo muitų Europos sąjungos teisinio reglamento nagrinėjimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Importuojamoms prekėms taikomo atleidimo nuo muitų Europos sąjungos teisinio reglamento nagrinėjimas. (2014 m. Gegužės 31 d.). https://www.mokslobaze.lt/importuojamoms-prekems-taikomo-atleidimo-nuo-muitu-europos-sajungos-teisinio-reglamento-nagrinejimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 18:07
×