Indigo vaikai


Indigo vaikų teorinė apžvalga. Pagalbos kryptys , reikalingos indigo vaikams. Darbo tikslas –. Darbo uždaviniai. Indigo vaikų samprata. Indigo vaikų požymiai. Pateikiami indigo vaikų požymiai. Specialistai išskiriama daugiau kaip 80 indigo vaikų charakteristikų , o mes apsiribosime tik keliomis. Štai vienas tokių testų , gana gerai atspindintis visumą Ar Jūsų vaikas Indigo. Veiklos kryptys , bendraujant su indigo vaikais. Patarimai , kurie padės jums bendrauti su indigo vaikais. Indigo vaikų mokymo metodai. Patarimai , kaip elgtis su naujosios kartos vaiku.

Darbas analizuojamas pedagoginiu ir psichologiniu aspektu, siekiant atskleisti indigo vaikų charakteristiką, pagalbos kryptis, reikalingas ugdyti indigo vaikams bei mokymo ir bendravimo metodus, naudojamus kasdieninėje veikloje su šiais vaikais.

Darbo tikslas – aptarti indigo vaikus.

Darbo uždaviniai:

Apžvelgti indigo vaikų sampratą ir požymius.

Išsiaiškinti pagalbos kryptis, reikalingas indigo vaikams.

Norint atskleisti indigo vaikų charakteristiką, pagalbos kryptis, reikalingas ugdyti indigo vaikams bei mokymo ir bendravimo metodus, naudojamus kasdieninėje veikloje su šiais vaikais, svarbiausia yra išsiaiškinti indigo vaikų sampratą, esmę.

Kalbėti apie indigo vaikus mūsų dienomis labai madinga, tačiau geriau pamąsčius paaiškėja štai kas: iš esmės daugelį jiems priskiriamų požymių galima pritaikyti bet kuriam vaikui, tik vieni „indigo vaikų“ bruožų turi daugiau, o kiti – mažiau. Todėl svarbu aptarti požymius, pagal kuriuos galime atpažinti ir nuspręsti ar vaikas yra indigo, ar ne.

Kiekvienas vaikas nori, kad jį gerbtų, o suaugusiųjų autoritetas būtų įrodomas ne jėga, o meile ir dėmesingumu. Dauguma šiuolaikinių vaikų pasižymi neįprasta nervų sistema. Priežasčių daugybė, o ką turėtų daryti tėvai ir jie patys, kai užaugs?

Pateikiami indigo vaikų požymiai. Specialistai išskiriama daugiau kaip 80 indigo vaikų charakteristikų, o mes apsiribosime tik keliomis:

Aptarus indigo vaikų bendravimo sunkumus bei metodiką, kaip su jais reikia bendrauti, taip pat svarbu išsiaiškinti indigo vaikų mokymosi ir mokymosi sunkumus, todėl darbo autorė tai pateikia kitoje šio darbo dalyje.

Patarimai, kaip elgtis su naujosios kartos vaiku.

  • Microsoft Word 27 KB
  • 2015 m.
  • 14 puslapių (3747 žodžiai)
  • Ina
  • Indigo vaikai
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Indigo vaikai. (2015 m. Kovo 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/indigo-vaikai.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 11 d. 11:15
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo