Indijos papročiai ir tradicijos


Indijos papročiai ir tradicijos. Varnos Varnų ištakos Kastos Religija Kelionė į. Indijos tradicijos išliko iki šių dienų. Varnos. Tradicinė hinduistinės Indijos visuomenė yra skirstoma į keturias varnas brahmanus. Ištakos. Tikėtina, kad nuo paties jų atsiradimo praėjo apie tris su puse tūkstančio metų. Atvykusieji arijai buvo. Arijai užėmė aukštesnes. Kastos. Kastos ėmė formuotis senovės Indijos luomuose - varnose. Kastas valdė taryba, vadinama pančajatu. Religija. Induizmas – labiausiai paplitusi religija. Induizmas garbina gamtą, todėl pirmasis ryto valgis aukojamas karvei. Kelionė į pomirtinį gyvenimą. Tikėjimas ir pomirtinis gyvenimas čia užima svarbią vietą. Kalba. Hindi bengalų. Elgesys ir etiketas. Indijoje labai gerbiamos šeimos tradicijos. Šokis. Indų šokis yra kilęs iš religinio ir gamtos išgyvenimo. Naudoti šaltiniai.

Varnos; Varnų ištakos; Kastos; Religija; Kelionė į pomirtinį gyvenimą; Kalba; Elgesys ir etiketas; Šokis; Naudoti šaltiniai.

Induizmas – labiausiai paplitusi religija, bet ji neturi vienos religinės knygos ar vieno Dievo. Be daugybės dievų ir deivių, dar yra pusdievių, nimfų ir muzikantų. Iš viso skaičiuojama, kad indai turi 33 mln. dievybių. Induistai dieną pradeda ritaulu - saulei aukojamas vanduo ir kalbamos maldos.

  • MS PowerPoint 2087 KB
  • 2016 m.
  • 17 puslapių (675 žodžiai)
  • B
  • Indijos papročiai ir tradicijos
    10 - 3 balsai (-ų)
Indijos papročiai ir tradicijos. (2015 m. Vasario 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/indijos-paprociai-ir-tradicijos.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 19 d. 15:02
×