Indijos žemėlapiai ir kartografai


Indijos žemėlapiai ir kartografai. Įvadas. Indija – valstybė. Michail Trechsel žemėlapis. 1535 m. išleistas žemėlapis, jame buvo pavaizduota šiaurės Indija. Piter Van der Aa žemėlapis. Tai Indijos žemėlapis kuris buvo sudarytas 1706 m. Allaino Manessono Malleto žemėlapiai. Tai Indijos žemėlapiai išleisti 1719 m. Šis žemėlapis vaizduoja Indijos žemyną su kaimynine Šri Lanka. Antrasis žemėlapis vaizduoja taip pat visą Indijos žemyną su kaimyninėmis šalimis ir Indijos vandenyną. Antonio Zatta žemėlapiai. Tai Indijos žemėlapiai sudaryti. Šiame žemėlapyje vaizduojama šiaurės Indija su kaimynine šalimi Afganistanu. Kitame žemėlapyje vaizduojama Pietryčių Azija. C. Flemming žemėlapiai. Šio kartografo žemėlapyje išleistame 1860 m. pavaizduota dalis Afganistano. J. Meyer žemėlapis. Žemėlapis sudarytas. Naudota Literatūra.


Tai Indijos žemėlapis kuris buvo sudarytas 1706 m. Piterio Van der Aa, žemėlapis vaizduoja visą Indiją , Šri Lanka bei kaimynystėje esančius Birma ir Tailandu.

Šis žemėlapis vaizduoja Indijos žemyną su kaimynine Šri Lanka.

Kitame žemėlapyje vaizduojama Pietryčių Azija, Maldyvai, Borneo sala, Sulaveso salos, Filipinai, taip pat Farmosa šalia Kinijos krantų.

Šio kartografo žemėlapyje išleistame 1860 m. pavaizduota dalis Afganistano.

Žemėlapis sudarytas 1855 m. jame vaizduojama Indija ir dalis pietryčių Azijos (nuo 1849 ji buvo žinoma kaip Birmos imperija).

  • MS PowerPoint 6160 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (238 žodžiai)
  • Universitetas
  • Eglė
  • Indijos žemėlapiai ir kartografai
    10 - 10 balsai (-ų)
Indijos žemėlapiai ir kartografai. (2016 m. Kovo 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/indijos-zemelapiai-ir-kartografai.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 27 d. 05:23
×