Individualaus gyvenamojo namo su mansarda ir garažu stogo laikančiųjų konstrukcijų įrengimas


Turinys. Įvadas. Bendroji pastato charakteristika. Statybvietės paruošiamieji darbai. Darbų apimčių skaičiavimas. Procesų ciklai. Statinio statybai tinkamo krano parinkimas. Krano parametrų skaičiavimas antžeminiai daliai. Krano parametrų skaičiavimas nuliniam ciklui. Darbų vygdymo būdų parinkimas. Stogo laikančiųjų konstrukcijų kokybės kontrolė. Darbo apsauga vykdant stogo laikančiųjų konstrukcijų montavimo darbus. Stogo laikančiųjų konstrukcijų technologinė kortelė. Išvados. Informacijos šaltiniai.


Visi svajojame apie namą už kurio šildymą, elektrą ir vandenį nereikėtų mokėti jokių mokesčių tai tikrai ne viduramžių laikai ir ne ateities eksperimentai. Visų pirma tai tokie namai, kurie prisideda prie aplinkos tausojimo. Jei namo šildymui nereikia daug energijos, mažiau kenkiama aplinkai. Taupūs namai leidžia taupyti energiją, kurią gaminant teršiama aplinka. O antra, kuras išgaunamas iš gamtinių išteklių, kurių vis mažėja. Todėl jau dabar metas pagalvoti apie tai, kad reikia ieškoti būdų ne tik taupyti energiją, bet ir ieškoti alternatyvų tradiciniam kurui. Pavyzdžiui, naujausi ir vieni iš aplinkai draugiškiausių būdų - geotermija arba saulės energija. Įdiegus tokias šildymo sistemas naudos turės ir namo savininkai, nes sumažės sąskaitos už šildymą.

Statant tiek energiją tausojantį namą, tiek sandėlį ar kitą pastatą visiems jiems yra reikalingi techniai dokumentai. Vienas iš privalomųjų statybos darbų techninių dokumentų yra statybos darbų technologinis projektas, kurio dalis – technologinė kortelė. Joje aprašoma pagrindinių ir pagalbinių statybos darbų technologija – kaip taisyklingai įrengti tam tikra pastato konstrukciją. Taip pat aprašomi ir naudojami įrenginiai, darbo laiko normatyvai, nurodoma reikalinga darbuotojų kvalifikacija, kokybės kontrolės metodai ir būdai, darbuotojų saugos ir sveikatos priemonės.

  • Microsoft Word 1169 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 44 puslapiai (8219 žodžiai)
  • Kolegija
  • Silvija
  • Individualaus gyvenamojo namo su mansarda ir garažu stogo laikančiųjų konstrukcijų įrengimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Individualaus gyvenamojo namo su mansarda ir garažu stogo laikančiųjų konstrukcijų įrengimas. (2019 m. Rugpjūčio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/individualaus-gyvenamojo-namo-su-mansarda-ir-garazu-stogo-laikanciuju-konstrukciju-irengimas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 15 d. 07:27
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo