Individuali veikla, individualios imones


Individuali veikla , juridiniai asmenys individualiosios įmonės. Tai individuali veikla? Kodėl taip manote. Ar Zaleckienė gali tai padaryti. Ar Petras gali mokyti vairuoti sunkvežimius gavęs verslo liudijimą? Kodėl? Ar Uab turi teisnumą arba veiksnumą? ? (? ( Atsakant pasiremkite CK 2 knyga. Kokie yra privataus juridinio asmens steigimo žingsniai ir Juridinio asmens steigimo dokumentai. Kaip reikėtų įsteigti individualią įmonę , kurios tikslas verstis apgyvendinimo paslaugų teikimu (. Atidaryti motelį? Kokių teisinių pasekmių gali kilti , jei įmonės pavadinimas bus tarkime angliškas? Ar gali būti įregistruoti juridiniai asmenys tokiais pavadinimais? Kodėl taip manote. Ar gali būti įregistruotas naujas juridinis asmuo senojo pavadinimu? Kodėl taip manote. Juridinio asmens dokumentuose nurodoma informacija. Juridinio asmens dalyviai. Juridinio asmens įstatai. Kuo skiriasi juridinio asmens atstovybės ir filialai. Kas šiuo atveju yra AB Deltada “ dalyvis? Tai teisėta? Trumpai apibrėžkite kas yra individualioji įmonė , kokie šios juridinių asmenų formos privalumai ir trūkumai. Atsakykite pasiremdami LR Individualiu įmonių įstatymu. Ar IĮ savininkas gali be jokių formalumų (. Niekam nepranešęs ) , perduoti įmonei ir iš jos perimti lėšas ar kitą turtą ( pvz. Baldus automobilį ir kt. )? Ar savininkas atsako už skolas savo turtu. Ar Registrų centras turi teisę inicijuoti juridinio asmens likvidavimą jei juridinio asmens vadovybė su juo nebendradarbiauja įvardytais būdais. Literatūra , įstatymai ir tinklapiai. Lt lt pradedanciojo verslininko zinynas.

Trys pensinio amžiaus kaimynės nutarė papildomai užsidirbti bendrai prižiūrėdamos ir realizuodamos kolektyviniuose soduose auginamus vaisius ir uogas. Jos žodžiu susitarė dėl pareigų ir pelno paskirstymo jų „bendrovėje“, taip pat dėl galimų ginčų sprendimo procedūrų. Ar galima laikyti, kad šiuo sandoriu buvo įsteigtas juridinis asmuo? Kodėl taip manote? Ar norint vykdyti komercinę veiklą visada būtina steigti įmonę? Jei manote, kad ne, paaiškinkite kuomet to daryti nereikia.

1. Individualios veiklos samprata ir jos formos. Trumpai paaiškinkite kuo skiriasi individuali veikla su pažyma ir individuali veikla su verslo liudijimu. Kokie yra reikalavimai tam, kad užsiimt individualia komercine veikla.

Petras dirba taksi įmonėje vairuotoju. Dalis jo atlyginimo priklauso nuo jis pavėžėtų per parą keleivių. Tai individuali veikla? Kodėl taip manote?

Mokyklos mokytojas laisvalaikiu organizavo chorą su kuriu įvairiomis progomis rengia nemokamus koncertus ir pasirodymus. Tai individuali veikla? Kodėl taip manote?

E. Zaleckienė pardavinėja gėles dirbdama pagal verslo liudijimą. Verslas einasi gerai, tačiau dėl darbų apimties ir amžiaus Zaleckienė norėtų įdarbinti dar du darbuotojus. Ar Zaleckienė gali tai padaryti?

Tolimųjų reisų vairuotojas Petras, po 30 metų darbo nusprendė išsirinkti ramesnę profesiją, sukauptą vairavimo patirtį perduoti jaunesniems.

  • Teisė Analizė
  • Microsoft Word 21 KB
  • 2016 m.
  • 2 puslapiai (807 žodžiai)
  • Lukas
  • Individuali veikla, individualios imones
    10 - 4 balsai (-ų)
Individuali veikla, individualios imones. (2014 m. Spalio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/individuali-veikla-individualios-imones.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 06:37
×