Individualios apsaugos priemones


Parankines gaisro gesinimo priemones. Parankines gaisro priemones. Individualios apsaugos priemones vikipedija. Individualios priemones pagal saugos pobudi. Kam skirtos individualios apsaugos priemones. Individualios apsaugos priemonės vikipedija. Kam skirta individuali apsauga. Kolektyvines apsaugos priemones vikipedija. Individualios saugos priemonės wikipedia. Sanitarinis svarinimas referatas.

Individualios apsaugos priemonės. Darbo tikslas. Gebėti parinkti individualias apsaugos priemones.

Darbo eiga

Išanalizuoti individualias apsaugos priemones. Nustatyti savo kvėpavimo ir odos individualiosios apsaugos priemonių dyddžius.

Individualių apsaugos priemonių sąvoka apibrėžia apsaugos priemones, skirtas pavienių žmonių apsaugai nuo nuodingųjų, radioaktyvių medžiagų ir biologinio (bakterinio) aerozolio neigiamo poveikio. Pagal paskirtį individualios apsaugos priemonės skirstomos į individualiąsias kvėpavimo organų apsaugos priemones ir individualiąsias odos apsaugos priemones, o pagal apsaugos pobūdį – į filtruojamąsias ir izoliuojamąsias. Individualios apsaugos priemonės yra ir specialios, pramoniniu būdu gaminamos, ir paprasčiausios, arba parankinės. Be to, individualios apsaugos priemonės yra skirtos civiliams gyventojams, kariškiams ir pramonės ar žemės ūkio darbuotojams.

  • Microsoft Word 4870 KB
  • 2013 m.
  • 6 puslapiai (1473 žodžiai)
  • Universitetas
  • Dovydas
  • Individualios apsaugos priemones
    10 - 1 balsai (-ų)
Individualios apsaugos priemones. (2013 m. Sausio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/individualios-apsaugos-priemones.html Peržiūrėta 2019 m. Rugsėjo 20 d. 15:03
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema