Individualios asmenybės savybės. temperamentas, jo tipai.


Temperamentu tipai. Asmenybes tipai, temperamentas, charakteris. Asmenybės bruožų analizė. Asmenybe temperamentas charakteris referatai. Individuali asmenybe. Individualios savybes. Temperamentai ju tipai rasiniai. Individualios savybes. "individualios asmenybės savybės". Psichologinis zmogaus portretas.

Individualios asmenybės savybės. Temperamentas, jo tipai. Savybės, pagal kurias yra skiriami temperamento tipai. Senzityvumas. Reaktyvumas. Aktyvumas (reakcija į nesėkmes). Reakcijos tempas. Plastiškumas ir rigidiškumas. Ekstroversija ir introversija. Emocinis jautrumas. Kodėl naudinga žinoti savo ir kito žmogaus temperamento tipą? Psichologinis pašnekovo portretas. Temperamento tipai. Cholerikas. Būdingi posakiai. Bendraujant su choleriku. Temperamento tipai. Sangvinikas. Melancholikas. Flegmatikas. Išvados. Asmenybės charakterio bruožai. Valingieji charakterio bruožai. Charakterio bruožų formavimąsi lemiantys veiksniai. Charakterio struktūra ir jo ypatybių simptomo kompleksai. Savęs vertinimas.

Nėra „gero“ ir „blogo“ temperamento, o kiekvienas jų tipas turi ir teigiamų, ir neigiamų pusių. Pvz. cholerikui lengviau, palyginti su flegmatiku, išsiugdyti veiksmų greitumą, ryžtingumą, tačiau flegmatikui lengviau, palyginti su choleriku, išsiugdyti ištvermingumą, šaltakraujiškumą.

  • Psichologija Analizė
  • Microsoft Word 36 KB
  • 2013 m.
  • 13 puslapių (4949 žodžiai)
  • Rima
  • Individualios asmenybės savybės. temperamentas, jo tipai.
    10 - 1 balsai (-ų)
Individualios asmenybės savybės. temperamentas, jo tipai.. (2013 m. Kovo 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/individualios-asmenybes-savybes--temperamentas-jo-tipai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 15:44
×