Individualios įmonės kavinės - baro verslo planas


Santrauka. Verslo aprašymas. Verslo tikslai. Vartotojo sprendimo pirkti priėmimo proceso modeliavimas. Rinkodaros planas. Kainos politika. Rėmimas. Literatūra.


„Klėtis“ tikslas – per 2 metus kavinę padidinti nuo 8 staliukų iki 16 staliukų, antrame aukšte pastatyti biliardo stalą ir boulingo takelius, pastatyti priestatą ir jame įrengti pirtį, o jo antrame aukšte 6 miegamuosius kambarius.

Savo kavinės valgiaraštį žadu praturtinti įvairių šalių tradiciniais patiekalais, toks būdas, manau, padės privilioti žmones atvykti pas mane ir paragauti šių patiekalų. Taip pat, prie kiekvieno tokio patiekalo ketinu pridėti lankstinuką su šalies pavadinimu ir trumpu aprašymu kurioje šie patiekalai yra įpač populiarūs. Mano kavinėje bus ir vaikiškas valgiaraštis, kuriame bus gausu vaikiškų patiekalų asortimentas. Atsižvelgdama į vaikus darysiu taip, kad patiekalai būtų gaminami kuo žaismingiau. Manau tai pritrauks daugiau šeimų rinktis mano kavinę-bąrą „Klėtis“.

Pastebėjau, kad daugumai žmoniu pabosta sėdėti namuose, todėl jie renkasi įvairias populiarias vietas kuriose jie gali linksmai praleisti savo laisvalaiki. Vietos pasirinkimą lėmė gražus kraštovaizdis, žmoniu atsiliepinai apie tai, kad jiem trūksta pramogų ir norėtusi turėti bent vieną tokio tipo įstaigą, bei tai, kad šioje apylinkėje yra tik viena maitinimo įstaiga. Individualią įmonę kursiu todėl, nes ją paprasčiau įkurti, vadovu gali būti savininkas, nereikia didelio kapitalo.

Per 2 metus kavinę-barą padidinti nuo 8 staliukų iki 16 staliukų;

Pirkėjo sprendimų procesas – tai veiksmai, pasižymintys tam tikru nuoseklumu

Įsigijimas. Padaromas sprendimas pirkti ir sumokama už pirkinį, mano atveju už suteiktą paslaugą.

Rinka – tai vieta, kur pasiūla sutinka paklausą. Tokia ekonominė mainų sistema užtikrina paslaugų (prekių) pirkimą ir pardavimą.

Rinkodara – verslo procesas, kuris vyksta tarp gamybos ir vartojimo. Ji apima vartotojo poreikių nustatymą ir jų patenkinimą, taip pat su tuo susijusias gamybos, paskirstymo, kainų nustatymo ir pardavimų skatinimo funkcijas.

  • Microsoft Word 22 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (1520 žodžiai)
  • Kolegija
  • Tomas
  • Individualios įmonės kavinės - baro verslo planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Individualios įmonės kavinės - baro verslo planas. (2019 m. Spalio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/individualios-imones-kavines-baro-verslo-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 14 d. 14:22
×
127 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo